Rüyada Sırtından Vurulmak

Rüyada sırtından vurulmak, rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan hile ile insanlara yaklaşan, ikiyüzlü bir düşmana delalet eder. Rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan bu dost görünümlü düşman sebebi ile oldukça sıkıntılı bir zaman yaşayacağı, kötü günler geçireceğine tabir olunur. Umulmadık birinden kötülük görmek olarak da tabir ediliyor. Rüyada sırtından vurulduğunu görmek uyarıcı bir rüya olup rüya sahibinin dikkatli olmasına rivayet edilir.

Rüyada Sırtından Bıçaklandığını Görmek

Rüyada sırtından bıçaklandığını görmek, rüyayı gören kişinin bazı hatalar yapacağına ve bu sebepten dolayı insanların olan yüz çevireceğine delalete der. Aynı zamanda rüya sahibinin her daim sırtını dayadığı bir kimsenin olduğuna ve bu kişinin de onu terk edeceğine yorumlanıyor.

Rüyada Sırtından Silah ile Vurulduğunu Görmek

Rüyada sırtından silah ile vurulduğunu görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda canını sıkacak olan bazı haberler alacağına, hiç ummadığı birinden kötülük görmeye, yeni işinde beklediği gelişmelerin olmasına, ,iş yaşamında başarısız olunmasına tabi olunuyor. Rüyada sırtından silah ile vurulduğunu görmek bazı âlimlere göre kişinin nefsinin körelmesine ve ölmesine tabir olunup, rüya sahibinin dini anlamda derecesinin yükseleceğine yorumlanır.

Rüyada Sırtından Yumruklanmak

Rüyada sırtından yumruklanmak ya da rüyada sırtına yumruk yemek, rüyayı gören kişi için uyarıcı bir rüya olarak tabir olunur. Rüya sahibinin hatalar yaptığına ve bazı günahları işlediğine yorumlanır. Bu günah ve hatalardan dönemsi gerektiğine yoksa sonunda oldukça sıkıntılı günlerin onu beklediğine yorumlanıyor.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın