Skip to Content

Rüyada Sırtından Bıçaklanmak

Rüyada sırtından bıçaklanmak rüya sahibi açısından olumlu ve hayırlı yorumlanabilir. Gerçek anlamının tam tersine bu rüyayı gören kişi işlerinde iyi konumlara gelecek, ona büyük destek sağlayacak bir kişi ile tanışacak. Sorumluluklarının büyük kısmını bu kişi ile paylaşacağı için üzerinden önemli ölçüde bir yük kalkacak demektir. Bu insan en kara gününde dahi yanında olacak demektir.
Genel anlamda bu tarz rüyalar rüyayı gören kişinin karşısına kendisine maddi ve manevi anlamda büyük destek sağlayan bir ya da belki de birden daha fazla kişi çıkacak demektir.

Rüyada Bıçaklanmak

Rüyada bıçaklanmak rüya sahibi açısından pek hayırlı değildir. Rüya sahibinin hayatı boyunca en çok korktuğu şeyin başına bir anda gelmesine delalet eder. Veyahut rüya sahibi eskiden yaşamış olduğu büyük bir acı olayın ya da travmanın da etkisi ile psikolojik anlamda etkilendiği durumun farklı şekillerde dışa vurumu ile ilgilidir.

Rüyada Vurulmak

Rüyada vurulmak rüya sahibinin hayatta dert edilmeyecek belki incir çekirdeğine dahi sığmayacak şeyleri kendisine dert edip kafasına büyük küçük her şeyi takması ile ilgilidir. Bu rüyayı gören kişi çok fazla daralacak ve bir süre nefes alamayacak kadar kötü hale gelecek demektir.

Rüyada Tabanca Kullanmak

Rüyada tabanca kullanmak rüya sahibinin haksız yerine ir olaydan ötürü suçlanmasına delalet eder. Böyle bir olaydan sonra rüyayı gören insan kendisini hiç suçu olmadığı bir konu hakkında savunurken bulacak demektir.

Aycan

Wednesday 21st of August 2019

Rüyamda bi parti vardı ve oraya gidiyodum en yakın arkadaşimla. Ve o parti tamda rüyamda uyurken gördüğüm bi partiydi bi grup vardı ve o gruptan biri tehlikedeydi rüyamda uyurken çocuk 90 numaralı odaya giderse ölüceğini gördüm ve çocuk 2.kata 90 numaralı odaya gitti aşağı katta yüzünü görmediğim karanlik biri vardi lapının arkasında herkes 90 numaralı odadaki çocuğu bırakıp kaçtı bende lararsız kaldım yukarı çıkarsam çocuğu da benide öldürürdü bende merdivenlerin arasından aşağı atladim sonrada küçük ve aydınlık bi odaya kaçtım en yakın arkadaşımda ordaydı onun önüne geçtim ve yüzünü hiçbir şekilde göremediğim kişiyle boğuşmaya başladım masanın üstünde 3 bıçak vardı birini aldim ve ona saplamaya çaliştim ama bıçak girmedi sonra 1 tane daha bıçak aldim ve onun beline sapladim oda benim sırtımı yukarsını sol tarafımı bıçakladı onda kan yoktu bendede ilk önce kan yoktu bi çoçuğun yanına gittim bana yardim et dedim ve o ara sırtımdan kanlar boşaldı.İşte rüyam böyle bunu açıklarsanız sevinirim teşekkür ederim ve ben bu rüyayı daha öncede gördüm ama merdivenlerin arasından atlamadan bitmişti.

Yeter

Friday 26th of October 2018

Rüyamda sokakta durmadan lavabosu olan bir yer arıyordum. Bir türlü bulamıyordum. Sonra kardeşimi aradım ve telefonu yüzüme kapattı. Ben de eve gitmeye karar verdim. O esnada kuzenimi bir sokağa girerken gördüm ama peşinden gitmedim. Eve yakın bir yerde iki adam birden beni kovalamaya başladı ve o esnada komşularımız bana yardım etmek için peşimizden geliyordu. O esnada bir kaç dakika önce gördüğüm kuzenim bana doğru geldi. Bana yardım etmeye çalıştı. Ben tam eve doğru koşarken adamlardan biri sırtımdan bıçakladı. Ben yere düştüm. Sonra tekrar ayağa kalkıp koştum. Adamlar birden bizim eve doğru koştular. Ben de bir köşede saklandım. O esnada yanımda bir bıçak gördüm ve elime aldım. Bu rüyamı yorumlar mısınız?

Önder Burhan

Tuesday 8th of August 2017

Merhaba öncelikle kolay gelsin dün gece gördüğüm bir rüyayı anlatmak istiyorum. Yeni nişanlandım öncelikle sevdiğim bir İnsan 9 yıldır kesintisiz beraberliğimiz var. Beraber tatile gidiyoruz ve koy gibi bir yerde bir sürü insan dağların eteklerinde toplanmış bir vaziyette yere bakıyorlar büyük bir köpek balığı var yerde hareketsiz bir halde yerde yatıyor. Sonra bir anda canlanıp kafasını çeviriyor ve insanlar kaçmaya başlıyor. Bir anda yağmur yağıyor. Kaçarken bir taksi bulup uzaklaşıyoruz. Bir süre geçtikten sonra bir meydanda 3 yada 4 adet adamla karşılaşıyoruz. Ve birisi karşıdan bıçak atıyor o hengamede biri sırtıma isabet ediyor . Elimle çıkartıyorum kan yok. Ve hemen taksiyle uzaklaşıyoruz biraz daha kaçıp saklandıktan sonra hastaneye gizli bir şekilde gidip oraya yuvarlak dikiş attırıyoruz . Bunlar olurken nişanlım benimle hiç konuşmuyor. Yorumlarınız için teşekkür ederim .. saygılar ..