Rüyada Sırtından Bıçaklanmak

Rüyada sırtından bıçaklanmak rüya sahibi açısından olumlu ve hayırlı yorumlanabilir. Gerçek anlamının tam tersine bu rüyayı gören kişi işlerinde iyi konumlara gelecek, ona büyük destek sağlayacak bir kişi ile tanışacak. Sorumluluklarının büyük kısmını bu kişi ile paylaşacağı için üzerinden önemli ölçüde bir yük kalkacak demektir. Bu insan en kara gününde dahi yanında olacak demektir.
Genel anlamda bu tarz rüyalar rüyayı gören kişinin karşısına kendisine maddi ve manevi anlamda büyük destek sağlayan bir ya da belki de birden daha fazla kişi çıkacak demektir.

Rüyada Bıçaklanmak

Rüyada bıçaklanmak rüya sahibi açısından pek hayırlı değildir. Rüya sahibinin hayatı boyunca en çok korktuğu şeyin başına bir anda gelmesine delalet eder. Veyahut rüya sahibi eskiden yaşamış olduğu büyük bir acı olayın ya da travmanın da etkisi ile psikolojik anlamda etkilendiği durumun farklı şekillerde dışa vurumu ile ilgilidir.

Rüyada Vurulmak

Rüyada vurulmak rüya sahibinin hayatta dert edilmeyecek belki incir çekirdeğine dahi sığmayacak şeyleri kendisine dert edip kafasına büyük küçük her şeyi takması ile ilgilidir. Bu rüyayı gören kişi çok fazla daralacak ve bir süre nefes alamayacak kadar kötü hale gelecek demektir.

Rüyada Tabanca Kullanmak

Rüyada tabanca kullanmak rüya sahibinin haksız yerine ir olaydan ötürü suçlanmasına delalet eder. Böyle bir olaydan sonra rüyayı gören insan kendisini hiç suçu olmadığı bir konu hakkında savunurken bulacak demektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın