Rüyada Rezil Olmak

Rüyada rezil olmak rüya sahibinin iş ortamında ya da aile ortamından bir olaydan dolayı yanlış anlaşılacağına, alay konusu olacak kadar düşeceğine işaret eder. Rüya sahibi bir yanlış anlaşılma nedeni ile berbat durumlara düşecek ve sıkıntılı anlar yaşayacak demektir. Hiçbir suçu olmamasına rağmen suçlanacağına, küçük düşeceğine işaret eden bu durum kişiyi baya bir üzecek hatta hayatını büyük ölçüde etkileyecek.
Bu rüya bazıları tarafından da başarısızlığa, borçları ödeyememeye, verdiği sözleri tutamamaya, planlarını gerçekleştirememeye ve son olarak ruhsal sorunlar içinde çok sıkıntılar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Toplum İçinde Rezil Olmak

Rüyada toplum içinde rezil olmak rüya sahibinin kendisini etrafındaki insanlara yanlış tanıttığını anlatır. Etrafındaki insanların güvenini ve itibarını kazanıp onlara yanlış yapacağına bu nedenle de uzun yıllarca güvenilmeyen ve etrafında aska iş dünyasında tutunamayacak bir isim haline geleceğini anlatır. Belki çalıştığı kurumda çok yıllarca yükselemeyecektir. Eğer okuyan bir insan böyle bir rüya gördü ise disiplin cezası ya da okuldan uzaklaştırma alabilir. Dikkatli olun.

Rüyada Ailesine Rezil Olmak

Rüyada ailesine rezil olmak rüya sahibinin anne ve babasını üzeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişi anne baba sözü dinlememesi ve onlara karşı olan saygısız davranışları nedeni ile hayatında yaptığı işlerinde ve adımlarında rast girmeyen şeyler olacak. Eğer eşine ve çocuklarına rezil olduğunu gördü ise evdeki baskınlığı sona erecek sözleri dikkate alınmayacak anlamına gelmektedir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Nur

Ben rüyamda okuldaydım ve elimde cips vardı . Onu hunharca yiyodum ama utanmıyordum . Sonra okulun en alt katının pençeresinden en sevdiğim 2 hoca bana bakıyordu baksana nasıl yiyo diyolardı. AMA garip olanı ben utanmıyordum hatta normal hayatta onların karşısında nazikçe çay bile içemem ama burda hiç utanmadım . Bide burda dio öğrenciler rezil oluyosa disiplin suçu olur eğer ben disiplin sçu alırsam hayatım biter çok korkuyorum yardım edin ;((((