Skip to Content

Rüyada Mezar Kazmak

Rüyada mezar kazmak yaptığı çağrışımın tam tersine iyi anlamda yorumlanır. Hayırlara vesiledir. Rüya sahibi rüyada mezar kazdığını gördü ise hayatında yeni şeyler ile karşılaşacak yeni adımlar atacak, yeni insanlarla karşılaşacak, yeni işlere girişecek demektir.
Bu rüyanın daha başka birçok manası da vardır. Bunlardan bazıları rüya sahibinin yakın bir zamanda elinin bollaşacağı, karlı işler yapacağı, belki bir mal mülk sahibi olacağına delalet eder. Belki ilk kez bir ev ya da araba sahibi olabilir. bu olumlu gelişmeler sebebi ile rüya sahibi oldukça huzurlu ve keyifli günler yaşayacak hatta geleceği için sağlam temeller atacak denebilir.

Rüyada Kendi Mezarını Kazmak

Rüyada kendi mezarını kazmak rüya sahibinin alın teri ile kazandığı paradan bir mal alacağına işaret eder. Veyahut rüyayı gören insan maddi değeri yüksek bir kazanç sağlayacağı iş adımı atacağına yorulur. Bu adım sayesinde ömrü boyunca sıkıntı ve darlık görmeyecektir.

Rüyada Mezar Kazıldığını Görmek

Rüyada bir mezar kazıldığını görmek de rüyada mezar kazmak ile aynı anlama gelir. Rüyayı gören kişi öyle çok çalışacak ve sonunda istediği yerlere gelecek. Güzel paralar kazanacak. Bu sayede hem kendi hem ailesinin geleceğini kurtaracak demektir.

Rüyada Mezar Açmak

Rüyada mezar açmak sanatkar bir insandan sanatı ile ilgili eğitim alacaksınız demektir. Rüya sahibi bu sanatı öğrenmek için baya bir zaman harcayacak anlamın gelir. Rüya sahibi sonunda bir meslek öğrenmiş olacaktır.