Rüyada Mezar Kazmak

Rüyada mezar kazmak yaptığı çağrışımın tam tersine iyi anlamda yorumlanır. Hayırlara vesiledir. Rüya sahibi rüyada mezar kazdığını gördü ise hayatında yeni şeyler ile karşılaşacak yeni adımlar atacak, yeni insanlarla karşılaşacak, yeni işlere girişecek demektir.
Bu rüyanın daha başka birçok manası da vardır. Bunlardan bazıları rüya sahibinin yakın bir zamanda elinin bollaşacağı, karlı işler yapacağı, belki bir mal mülk sahibi olacağına delalet eder. Belki ilk kez bir ev ya da araba sahibi olabilir. bu olumlu gelişmeler sebebi ile rüya sahibi oldukça huzurlu ve keyifli günler yaşayacak hatta geleceği için sağlam temeller atacak denebilir.

Rüyada Kendi Mezarını Kazmak

Rüyada kendi mezarını kazmak rüya sahibinin alın teri ile kazandığı paradan bir mal alacağına işaret eder. Veyahut rüyayı gören insan maddi değeri yüksek bir kazanç sağlayacağı iş adımı atacağına yorulur. Bu adım sayesinde ömrü boyunca sıkıntı ve darlık görmeyecektir.

Rüyada Mezar Kazıldığını Görmek

Rüyada bir mezar kazıldığını görmek de rüyada mezar kazmak ile aynı anlama gelir. Rüyayı gören kişi öyle çok çalışacak ve sonunda istediği yerlere gelecek. Güzel paralar kazanacak. Bu sayede hem kendi hem ailesinin geleceğini kurtaracak demektir.

Rüyada Mezar Açmak

Rüyada mezar açmak sanatkar bir insandan sanatı ile ilgili eğitim alacaksınız demektir. Rüya sahibi bu sanatı öğrenmek için baya bir zaman harcayacak anlamın gelir. Rüya sahibi sonunda bir meslek öğrenmiş olacaktır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (6)

Serhat içli

rüyada sağ olan amca için mezar kazmak ne demek

Ramazan Özgüç

merhabalar … ruyamda 1 kez evimizin yaninda ki kilisenin ust kismnida bir mezar aciyordum ve altin buluyordum 2 kez ayni ruyayi gordum ayni yer ama bu kez sadece oraya gidip saga sola bakiyordum 3 kez ayni ruyayi tekrar gordum ve yine ayni yer sizce bu bir isaretmi kazi yapmalimiyim ?

Rumeysa

Ruyamda bir mezar kazdigimi gordum cok derindi bu ruya ne anlama geldigi hakkinda bana yardimci olurmusunuz?

Madlen seylan

Olmus kisinin mezarini kazip duzeltip yeniden gommek olmusun cocuklariylan beraber bayagi mesguliyet icindeyiz nedir

selma kale

Rüyamda vefat eden dedemin mezarını kazıyordum kendimi sonra videoda izliyordum

Ramazan Kök

Rüyamda abim kabir kazdı ve kabirden su çıktı. Ben de hemen kabirden çıkan suları dışarı attım. Bu rüya ne anlama geliyor?