Rüyada Mesajlaşmak

Rüyada mesajlaşmak rüya yorumcuları tarafından iki değişik şekilde yorumlanmaktadır. Bunlardan ilki rüya sahibi kendisini birine mesaj gönderirken gördü ise işinde uzun zamandır uğraş verdiği bir olayın aniden ters giden bir durum sebebi ile yarım kalacağı duracağına işaret etmesidir. Günlerce gayret ettiği şeyler maalesef boşa çıkacak demektir. Bunun sonucunda hem kendi içinde hem de ailesi içinde büyük üzüntüler ve huzursuzluklar yaşayacak demektir.

Rüyada Sevgilinle Mesajlaştığını Görmek

Rüyada sevgili ile mesajlaşmak kız veya erkek arkadaşınız ile aranız bozulacak demektir. Bu arada aileniz içinde önemli sorun ve sıkıntılar baş gösterecek demektir. Bu sorunların da etkisi ile sevgiliniz ile belki de ayrılık aşamasına geleceksiniz demektir. Bu ayrılık nedeni ile derin üzüntü içine girilecek demektir.

Rüyada Telefonla Mesajlaşmak

Rüyada telefonla mesajlaşmak kendi işinde yaşadığı sorunlar nedeni ile acılı zamanlar geçireceğine delalet eder. İşinde bu sıkıntıları atlatıp tekrar girişimlerde bulunup iş dünyasında iyi yerlere gelmek için uğraşır. Ama yine de önüne büyük engeller çıkacak demektir. Bunun ardından işinde saygın bir insanın desteğini alıp en sonunda emellerine ulaşacak demektir.

Rüyada Biri İle Mesajlaşmak

Rüyada biriyle mesajlaşmak diğer yorumlara benzerdir. İş hayatınızda karlı işler yapmak için büyük uğraşlar vereceksiniz ama önünüze çıkan engeller nedeni ile işinizde istediğiniz yere gelemeyeceksiniz demektir. Sonrasında karşınıza çıkan itibarlı bir insan sayesinde siz de işinizde o istediğiniz emele ve gayeye erişeceksiniz demektir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

İsimsiz

Benim sevdigim kiz onu sevdigimi bilmiyor.ama ruyamda onunla mesajlaşıyorduk