Rüyada Mavi Gözlü Erkek Görmek

Rüyada mavi gözlü erkek görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi dini anlamda en yüksek seviyelere gelecek ve dünyada da mevkisi yükselecek demektir. Rüyanızda mavi gözlü erkek ile buluştuğunuzu gördü iseniz eğer hayattaki gaye ve istekleriniz en yakın zamanda gerçek olacak demektir. Bu mavi gözlü erkeğin size doğru yaklaştığını gördü iseniz dünyada bolluk ve bereket sizi bırakmayacak demektir.

Rüyada Mavi Gözlü Erkek İle Buluştuğunu Görmek

Rüyada mavi gözlü erkekle buluştuğunu görmek rüya sahibinin yakın dönemde çok güzel şeylerle karşılaşacağına, bolluk bereket içinde yaşayacağına delalet eder. Öyle ki maddi ve manevi anlamdaki isteklerinizin her biri tek tek gerçek olacak diyebiliriz. Eğer bekarsanız evleneceğiniz insan hem hali vakti yerinde hem de oldukça bilgin bir insan olacak demektir. Rüyada mavi gözlü bir erkekle evlenmek de yine zengin bir hayata sahip olunacağını anlatır.

Rüyada Mavi Gözlü Bir Kadın Görmek

Rüyada mavi gözlü bir kadın görmek rüya sahibi eğer erkekse güzel ve ahlak sahibi bir kadın ile dünya evine gireceğine yorulur. Bir diğer yorumsa rüya sahibin mutlu, başarılı olacağı bir iş edineceğine ve bu işle sağladığı kazancı hayırlı olan şeylere kullanacağını işaret eder. Rüya sahibi bir kadın ise mücevher sahibi olacak diye yorumlanır. Eğer rüyada mavi gözlü bir kadının öldüğünü gördü iseniz asla beklemediğiniz, belki unuttuğunuz bir yerden çok iyi haer alacaksınız demektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın