Rüyada Kırmızı Erik Görmek

Rüyada kırmızı erik görmek rüya sahibi açısından iki değişik şekilde yorumlanır. Erik mevsiminde ise eğer mal ya da maddi kazanç olacağına işarettir. Mevsiminde değilse tam tersi şekilde yorumlanır. Kırmızı eriğin bir diğer yorumu ise eğer bekar bir insan gördü ise yakın zamanda yaşayacağı nişan, söz ya da düğün olabilir.

Rüyada Kırmızı Erik Yemek

Rüyada kırmızı erik yemek güzel şeylere yorumlanır. Rüya sahibi çok tanınan popüler bir insan olacak demektir. Kısmeti artacak, saygınlığı çoğalacak anlamına gelir. Rüyada görülen kırmızı erik genel anlamda şana, paraya ve kısmete delalettir. Yoksul gördü ise zenginleşir, bekar gördü ise evlenip mutlu yuva kurar, darlığa düşen ise darlıktan çıkar demektir.

Rüyada Yeşil Erik Görmek

Rüyada yeşil erik görmek rüya sahibin dindarlığını, Allah yolunda olduğunu ve ibadetlerini en iyi şekilde aksatmadan yerine getirdiğini anlatır. Maneviyat anlamında çok iyi bir rüyadır. Her daim sevabın peşinde olan günahtan kaçınan bir kişi olduğuna delalet eder.

Rüyada Ekşi Erik Görmek

Rüyada ekşi erik görmek olumlu ve pek hayırlı anlamlara sahiptir. Rüya sahibi rüyasında ekşi erik yediğini gördü ise işinde çok iyi başarılar sağlayacak buna bağlı olarak da kazancında ciddi artışlar yaşayacak demektir. Bundan sonra bolluk ve bereket içinde yaşayacak demektir. Belki mal mülk sahibi olacak belki de hastalığına şifa ve çare bulacak demektir. Helal mal ve para dışında eğer rüyada tatlı erik yediği görülürse mutluluk yaşanacak demektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın