Rüyada Kırık Yumurta Görmek

Rüyada kırık yumurta görmek pek hayra yorulmaz. Rüya sahibi açıksından huzursuz günlerin yakın olduğunun habercisidir. Bu rüyayı gören kişi manevi olarak çökecek, bir olaydan sonra çok fazla başı ağrıyacak veya sağlığında bir sorun olacak demektir. Genel anlamda kırık yumurta uğursuzluğa delalettir.

Rüyada Kırık Yumurta Kabuğu Görmek

Rüyada kırık yumurta kabuğu görmek rüyayı gören insandan gizlenen bir takım gerçeklerin olduğuna ve bu gerçeklerin kısa zaman içinde açığa çıkacağına delalet eder. Bu rüyadan sonra bilmediğiniz bir bilgiyi siz de öğreneceksiniz. Kişi gerçeklerle karşı karşıya kalacaktır.

Rüyada Kırık Yumurta Sarısı Görmek

Rüyada kırık yumurta sarısı görmek rüya sahibinin başarılarını artıracağına, huzurlu ve mutlu günler yaşayacağına, sağlığının iyi gideceğine ve rızkının artacağına delalet eder. Genel olarak iyiye yorulur.

Rüyada Kırık Yumurta Toplamak

Rüyada kırık yumurta toplamak girdiği bir işten beklediği şeyi alamayacağına delalet eder. Umutlarının kırılacağına işarettir. Kar kazanmayı planlarken ne yazık ki zarara uğrayacak demektir.

Rüyada Çatlak Yumurta Görmek

Rüyada çatlak yumurta görmek rüya sahibinin işlerinin umduğu gibi gitmemesi nedeni ile yaşayacağı hayal kırıklığına delalet eder. Bu durum sebebi ile maddi olarak sıkıntıya düşecek demektir.

Rüyada Yumurta Görmek

Rüyada sadece normal bir yumurta görmek ise bolluk, bereket, geçim kolaylığı, maddi kazanç ve verimliliğe delalettir. Rüyada yumurta gören insanın hayatında bir anda para artışı olabilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Ali rıza Durgut

Rüyamda 4 yumurta gördüm 2 si sağlam 2 si ise çatlaktı bunun anlamı nedir yorumlar mısınız?

Mustafa çekiç

Rüyamda ahır içine girdiğimde yerlere ve sağa sola çok sayıda tavukların yumurtlamış olduklarını gördüm yerde olan yumurtaların uzerine basmalarından dolayı yumurtaların bi kısmı kırık ve çatlak tı bunları bi kovaya topladım bi kısmı saglam yumurta bi kısmı çatlak çatlak olanlar kovanın içine sarısı ve beyazı dağıldı rüyam ne anlama geliyor .Teşekkür ederim.

Mustafa

Rüyamda, elimde iki tane çatlak yumurta vardı. Ellerim batınca ikisini de yere attım. Anlamı nedir acaba?