Rüyada Siyah Ceket Görmek

Rüyada siyah ceket görmek rüya sahibinin hayatında atacağı resmi bir adım olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi belki bir resmi dairede iş başı yapabilir. Uzun süredir hayallerini kurduğu memuriyeti kazanabilir. Eğer bekarsa yıldırım nikahı ile evlenebilir. Genel anlamda devlet ile ilgili bir olay yaşanacağı anlamına gelir.
Bu rüyanın bir de kötü hayırlı olmayan bir manası vardır. O da rüya sahibinin ailesi ya da sevdiği insanlardan birini kaybetmesi üzerine onu mezarında ziyaret edecek olmasıdır.

Rüyada Siyah Ceket Giymek

Rüyada siyah ceket giymek hem erkek hem kadınlar için genel olarak evlilikle ilişkilendirilir. Eğer bir bayan bu rüyayı gördü ise yakın zamanda işinde iyi olan, yönetici vasfında, resmi kıyafetlerle iş yapan bir erkekle evleneceğine delalettir. Bu tarz rüya insanının hayatında bir dönemde yaşamış olduğu bir olaydan çok fazla etkisinde kalmış olduğunu bunun üzüntüsünü halen daha yaşamaya devam ettiğini anlatır.

Rüyada Siyah Ceket Almak

Rüyada siyah ceket almak rüya sahibinin eski sahip olduğu iş aşkını yeniden yakalamaya çalışacağına yorulur. Bundan sonra adımlarını daha mantıksal çerçevede atmaya başlayacağını anlatır. Hayatında yaşamış olduğu bir takım olumsuz durumların etkisi ile uzun süreli karamsarlık yaşayacağına delalettir. Öyle ki rüya sahibi psikolojik anlamda büyük bir sıkıntı içine düşecektir.
Genel anlamda siyah ceket bir takım olumsuz yaşantıların hala etkisinden çıkılamadığına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın