Rüyada Sineklik Görmek

Hayırla tabir edilen bir rüyadır. Rüyada sineklik görmek kişinin mevcut problemlerinin, iyi konumdaki bir tanıdık sayesinde çözüme ulaşacağına işaret kabul edilir. Rüya sahibinin bu yardım sayesinde hayatındaki birçok alanı da düzene koyacağı rivayet edilir.

Rüyada Sinek İlacı Görmek

Hane içerisindeki problemlerin son bulacağına delalet olan güzel bir rüyadır. Kişinin manevi anlamda canını sıkan konuların çözüleceği ve sağlık problemlerinin de ortadan kalkacağı tabir edilir.

Rüyada Sinek Isırması

Çalışma ortamında kindar kişileri işaret eden bir rüyadır. Rüya sahibinin iş yerinde dönem dönem çekişme yaşadığı kişinin yaratacağı bir probleme delalettir. Bu dönemde normal zamanlara nazaran biraz daha dikkatli olmak gerekebilir.

Rüyada Sinek Görmek

Bulaşıcı bir hastalığın habercisi olarak tabir edilen bu rüya bir anlamda da kısa süreli sıkıntıları haber verir. Bazı tabirciler ise rüyayı kişinin dedikodu yapan biri yüzünden zor duruma düşebileceğine yorar.

Rüyada Sivrisinek Görmek

Kişiyi uyaran rüyalardan olduğu rivayet edilir. Rüya sahibinin etrafında manevi ya da maddi açıdan zarar vermeye niyetli biri olduğuna delalet kabul edilir. İftiraya maruz kalınabileceğine dikkat çeken bu rüyayı gören kişinin attığı adımlara, söylediği sözlere özen göstermesi gerektiği tabir edilir.

Rüyada Sinek Öldürmek

Oldukça güzel tabirlere sahip olan rüyada sinek öldürmek kişinin mevcut sıkıntılarının son bulacağının müjdeleyicisidir. Özellikle rüya sahibinin uğraşlarında yoluna taş koyan kişilerin artık engel olmayacaklarına işaret eder. Huzuru alamet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın