Rüyada Tavsiye Görmek

Genel olarak kişinin hayatındaki sorumlulukları üstlenme konusunda özgüven eksikliği ya da odaklanamama problemi olduğuna işaret eder. Rüyada tavsiye görmek kişinin bu tavırlarının zaman içerisinde çevresini de rahatsız edebilecek düzeye gelebileceğini ancak bir süre sonra her şeyin rayına oturacağına delalet kabul edilir. Kişinin daha sonradan olgun biri olacağı vurgulanır.

Rüyada Tavsiye Almak

Rüya sahibinin çalışma ortamında sorunlar çıkabileceğine işaret eden bir rüyadır. Zor durumda kalan rüya sahibi bu durumu çözümleyebilmek adına çalışma arkadaşlarından bazıları ile araya mesafe koymaya çalışırken, kendisini daha zor durumlara düşüreceği tabir edilir. Çalışma hayatına atılmamış kişiler için ise vicdanen rahatsızlık duyulan bazı sorunların açığa çıkarak olayın büyüyeceğine delalet kabul edilir.

Rüyada Tavsiye Vermek

İyi niyetin suistimal edildiğine işaret eden bir rüyadır. Kişinin kendisine yakın gördüğü kimselere karşı sürekli anlayışla yaklaşmasına rağmen, saygısızlık ile karşılaşarak tüm bu anlayışlı tutumunu değiştireceği tabir edilir.

Rüyada Nasihat Görmek

Gönlünde kötülük barındırmayan ve rüya sahibine yakın olan bir kişinin uyarısıyla rüya sahibinin, hata yapmaktan son anda kurtulacağı tabir edilir. Dini rüya tabirlerine göre ise rüya sahibinin harama, günaha meylettiğine işaret eder. Bu rüyanın görüldüğü dönemde rüya sahibinin karar vermesi gereken herhangi bir durumda daha dikkatli olması gerekebilir.

Rüyada Nasihat Vermek

Bekar kadınlar için hayırlı bir izdivaca delalet olan rüyada nasihat vermek, evli ve çocuklu kimseler için ise evlatlardan yana sorunların yaşanacağına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın