Rüyada Koşarak Kaçmak

Rüyada koşarak kaçmak, rüyayı gören kişinin bazı tehlikeli ya da belalı durumlar içinde odluğuna ve bu durumlardan kurtularak huzura ereceğine delalet eder. Rüyada kötü birinden ya da kötülükten kaçtığını görmek gerçek yaşamda mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet ederken, iyi birinden ya da iyilikten kaçtığını görmek günah işlemeye ya da yoldan sapmaya delalet eder. Rüyada bir adamdan kaçtığını görmek ise rüya sahibinin meslek değiştireceğine ya da iş değişimi yapacağına yorumlanır. Rüyada koşarak kaçmak aynı zamanda bulunulan ortam ya da yerden uzaklaşmak anlamında gelir.

Rüyada Koşarak Yağmurdan Kaçtığını Görmek

Rüyada koşarak yağmurdan kaçtığını görmek, rüyayı gören kişinin eline geçecek olan fırsatları ya da karşısına gelecek olan kısmetleri değerlendiremeyeceğine delalet eder.

Rüyada Koşarak Kötü Bir Şeyden Kaçtığını Görmek

Rüyada koşarak kötü bir şeyden kaçtığını görmek, rüyayı gören kişinin gerek yaşamda belalı ya da kötü bir durumda ise bu durumdan hayırlısı ile kurtulacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin doğru yolu bulmasına, kötü çevreden uzaklaşacak olmasına yorumlanıyor.

Rüyada Kaçıp Koştuğunu Görmek

Rüyada kaçıp koştuğunu görmek, rüyayı gören kişinin hayallerine ve arzu ettiği şeylere kavuşabilmek için çok çaba harcadığına ve emeğinin karşılığını alacağına delalet eder. Rüya sahibinin arzu ettiği her ne var ise olacağına, güzel bir evlilik yapmaya, işte başarı elde etmeye, düşmanlarına ya da rakiplerine karşı galip gelmeye delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın