Rüyada Silahla Vurulduğunu Görmek

Rüyada silahla vurulduğunu görmek iyiye yorulmaz ve hastalığa, kazaya, belaya işaret eder. Bazılarına göre bu rüya kötü bir habere işaret eder ve kişinin çok üzüleceği bazı olayların hayatında vuku bulacağına, uzun bir süre bu durumun üstesinden gelmek için direneceğine delalet eder. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin kısa süre içinde bir hastalığa yakalanacağına ve uzun bir süre bu hastalığı atlatmak için çaba sarf edeceğine, hastaneler gezeceğine, şifasını arayacağına tabir edilir. Rüyanın yorumlanmasında sizi vuran kişinin kim olduğu veya daha önce tanımadığınız biri olması da rüyanın yorumlanmasında önem taşır.

Rüyada Silahla Kafadan Vurulduğunu Görmek

Rüyada silahla kafadan vurulduğunu görmek kişinin alacağı yanlış kararlara işaret eder. Rüya sahibinin düşünmeden aldığı bu kararlar sonrası kötü bir duruma düşeceğine, gelecekle ilgili kaygılarının peşini bırakmayacağına, bu durumun rüya sahibinin sağlığını olumsuz bir şekilde etkileyeceğine delalet eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin bir gönül ilişkisini bitirmeye karar verdiğine ya da işten ayrılmak gibi hayatını önemli bir karar alacağına işaret eder.

Rüyada Silahla Vurulmak Ama Ölmemek

Rüyada silahla vurulmak ama ölmemek yakın zamanda yapılacak olan seyahatlere ancak bu seyahatlerin iyi sonuçlanmayacağına, bir takım sıkıntılar yaşanacağına ve kişiyi strese sokacağına delalet eder. Ayrıca bu rüya kısa bir süre sonra rüya sahibinin yakın olduğu birinden, çevresinden ya da iş arkadaşlarından göreceği bir zarara, kötü bir etkiye ve bu durumun kişiyi olumsuz yönde etkileyerek, bu durumu toparlamak için çok uğraşacağına, çok büyük zamanlar harcayacağına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın