Rüyada Soğan Doğramak

Rüyada soğan doğramak iş hayatında yapılacak atılımlara, büyük bir işi parçalar halinde getirip olumlu bir şekilde sonlandırmaya, maddi açıdan büyük bir bolluk içinde olmaya ve rahat etmeye, sıkıntılardan kurtulmaya, refah içinde yaşamaya, borçları ödemeye, darlık çekilen günlerin son bulmasına, bekarlar için bu rüya kişi için çok hayırlı olan biri ile evlilik gerçekleştiremeye, yuva kurmaya da tabir edilir. Genel olarak bu rüya kişinin ya da çevresindekilerin bir konuda yaşadığı sorun için bu konuda tecrübeli, bilgi sahibi, mevkisi yüksek birinden yardım alınacağına, problemin çözüme kavuşacağına ve bu durumun rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşmesinde ön ayak olacağına da delalet eder.

Rüyada Soğan Görmek

Rüyada soğan görmek iyiye ve hayra yorulur ancak soğan yemek iyi değildir. Rüyada kuru soğan dünya malına, yeşil soğan görmek ise büyük çabalar sonunda dünya malı elde etmeye tabir edilir. Rüyada soğan yediğini görmek kimseye söylenmek istenmeyen, sır olarak saklanan bazı konuların gün yüzüne çıkacağına delalet eder. Rüyada çok fazla soğanı bir arada görmek ise hastalıkların son bulacağına ve bir daha hastalık yüzü görülmeyeceğine, sağlıklı bir yaşama işaret ederken ayrıca kişinin bu günlerde hayatında birçok zorluk yaşayacağına ve üstesinden gelmekte zorlanacağına da tabir edilir.

Rüyada Soğan Soymak

Rüyada soğan soymak kişinin başkalarına iyi görünmek için zoraki şirinlik yaptığına, maskaraya döndüğüne tabir edilir. Bazılarına göre bu rüya, rüya sahibinin kendi menfaatleri doğrultusunda istemediği halde arkadaşlık kurmasına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Kardelen erol

Rüyamda sevdiğim cocuğun annesini gördüm kafasında beyaz yazma falan vardı yüzü cok güzeldi bir de sevdigim cocugun erkek karşini seven bi kizi gördum beni tanimasin diye uzaklaşiyordum ondan ama takipde ediyodum sevdigim cocugun annesi ben halise ayni yerdeydik ama birbiriminz orda oldugunu sadece ben biliyodum sevdigim cogun annesine ben bir sey verdim sogan di galiba yanliş hatrlamiyosam sonra annesi bana ulasiyodu tesekur amacli

Hanife karaş

Rüyada soğan rendelemek

Füsun

Rüyamda sofra kuruyorum ve soğanı ikiye kesiyorum ama yemiyorum. Anlamı nedir?