Rüyada Silahla Adam Öldürmek

Rüyada silahla adam öldürmek zafer olarak yorumlanır ve rüyayı gören kişinin düşmanlarını yeneceğine delalet eder. Kişinin kazanacağı bu zaferi yanlış yollardan yapacağına, günaha gireceğine, başkalarını inciteceğine ve sonunda kötü bir haber alacağına, çok üzüleceğine delalet eder. Aile bireylerinin de bu haber karşında yıkılacağına işaret eder.

Rüyada Silahla Ateş Etmek

Rüyada silahla ateş etmek kötülük yapmaya, iftira atmaya, yalan söylemeye tabir edilir. Kişinin çevresinde olan, yakındaki kişilerden iftira göreceğine, çok zor durumlara düşeceğine, sıkıntılar yaşayacağına ve tüm bunlardan sıyrılmak için büyük uğraş vereceğine işaret eder. Ayrıca içinden çıkılamaz işlere bulaşılacağına, olumsuz birçok durumla karşı karşıya kalınacağına, endişe ve korku dolu günler yaşamaya delalet eder.

Rüyada Silahla Vurulmak

Rüyada silahla vurulmak kişinin yakın zamanda birine aşık olacağına ve bu duygusal ilişkinin tüm hayatını etkileyeceğine, değiştireceğine tabir edilir. Kişinin uzun süredir yalnız olduğuna ancak bunun artık son bulacağına işaret eder. Rüyada silahla vurduğunuz kişi tanıdığınız biri ise bu kişiye karşı dikkatli olmanız gerektiğine, size zarar vermeye çalışacağına da yorulur.

Rüyada Silah Görmek

Rüyada silah görmek hayra yorulur. Rüyayı gören kişinin düşmanlarına ve rakiplerine karşı zafer kazanacağına, hastalıklarından kurtulup şifa bulmaya, dertlerden arınmaya, sağlığının her geçen gün daha iyiye gitmesine, iş hayatında yüksek mevkilere gelmeye, iyi bir konuma varmaya ve sevilen bir kişi olmaya, hayallerin gerçekleşmesine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın