Rüyada Selamlaşmak

Rüyada selamlaşmak yardımlaşmaya, birlik içinde olmaya, dayanışmaya ve hep beraber iş yapmaya işaret eder. Ayrıca zorluk çekmeye, sıkıntı yaşamaya, birçok olumsuz durumla aynı anda karşılaşmaya, şansızlığa, her işte bir engelle karşılaşan rüya sahibinin sabırlı olması gereken bir sürece gireceğine ve çevresindekilerden yardım alacağına ve tüm bunların üstesinden geleceğine delalet eder.

Rüyada Selam Almak

Rüyada selam alınan kişiden gelecek hayırlara, güzel haberler almaya ve mutlu olmaya, yüzün güleceğine, rahat bir nefes alınacağına, bu kişinin yardımı ile yapılan işlerde başarılar elde etmeye, iyilik görmeye ve yükselmeye tabir edilir. Kişinin biri aracılığı ile hayatına huzur geleceğine, mutluluğun hayatına hakim olacağına ve her şeyin yolunda gideceğine delalet eder.

Rüyada Tokalaşmak

Rüyada tokalaşmak rüyayı göre kişinin kocaman bir kalbi olduğuna, herkese karşı iyi niyetleri olduğuna, her daim başkalarına yardım eden, neşeli bir yüzü olduğuna, hayır işlerini seven, düşenin elinden tutan biri olduğuna, merhamet sahibi bir kişiliğe sahip olduğuna ve bu sebeple çevresindekiler tarafından her daim sevilip sayılacağına delalet eder.

Rüyada Sarılmak

Rüyada sarılmak kişinin alçak gönüllü, paylaşmayı seven ve çevresindekilere her daim yardım etmek için çabalayan, uğraş veren, ahlaklı, dürüst, olgun yapıya sahip biri olduğuna tabir edilir. Rüya sahibinin birçok arkadaşı olduğuna ve bu güzel kişiliği ile her geçen gün çevresinin genişlediğine, gülümsemesinin insanları etkilediğine, çevresine pozitif enerji yansıttığına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın