Rüyada Selam Vermek

Rüyada selam vermek genel olarak iyiye yorulur ve hayır işi yapmaya, yapılan iyiliklerin karşılığını almaya, mutlu olmaya ve huzura kavuşmaya, kişinin güçlü biri tarafından koruma altına alınacağına, çevresindekilerin ve sevdiklerinin duasına mazhar olacağına, doğru yolda olmaya ve gittiği yoldan emin olmaya işaret eder. Rüya sahibinin tüm sıkıntılarını atlatacağına, üzüntülerini geride bırakacağına ve rahat bir nefes alacağına, maneviyatı güçlü birisi olmaya ve her iş için Allah’a sığınmaya, dua etmeye delalet eder.

Rüyada Selamlaşmak

Rüyada selamlaşmak yardımlaşmaya, birlik içinde olmaya, dayanışmaya ve hep beraber iş yapmaya işaret eder. Ayrıca zorluk çekmeye, sıkıntı yaşamaya, birçok olumsuz durumla aynı anda karşılaşmaya, şansızlığa, her işte bir engelle karşılaşan rüya sahibinin sabırlı olması gereken bir sürece gireceğine ve çevresindekilerden yardım alacağına ve tüm bunların üstesinden geleceğine delalet eder.

Rüyada Selam Almak

Rüyada selam alınan kişiden gelecek hayırlara, güzel haberler almaya ve mutlu olmaya, yüzün güleceğine, rahat bir nefes alınacağına, bu kişinin yardımı ile yapılan işlerde başarılar elde etmeye, iyilik görmeye ve yükselmeye tabir edilir. Kişinin biri aracılığı ile hayatına huzur geleceğine, mutluluğun hayatına hakim olacağına ve her şeyin yolunda gideceğine delalet eder.

Rüyada Selam Vermek

Rüyada selam vermek başkalarına yardım etmeye, hayır işleri yapmaya, ilham vermeye, elinden tutmaya, başkalarını kötülükten tutup çıkarmaya, belalardan kurtarmaya, bu şekilde saygınlık kazanmaya, takdir görmeye ve toplumda tanınan biri haline gelmeye alamet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın