Rüyada Sarışın Kız Görmek

Rüyada sarışın kız görmek evlenilen kişinin çok hassas ve duygusal biri olacağına tabir edilir. Duygusal ilişkilerde sık sorunların olacağına, her daim kavgaların yaşanacağına işaret eder. Ayrıca bu rüya ailedeki birinin hastalanacağına ve sağlığının uzun süre yerine gelmeyeceğine, bir tülü toparlanamayacağına tabir edilir. Bazen de bu rüya, rüya sahibinin eğitim hayatını çok sevdiğine, tüm hayatını mantık ve zekasını kullanarak kazanacağına, bir akademisyen ya da eğitimci olmak için adım atacağına işaret eder.

Rüyada Sarışın Kız Çocuğu Olmak

Rüyada sarışın kız çocuğu olmak iş hayatında karşılaşacağı sorunlara ve problemlere, kefil olunan birinin borçlarını ödemeye ve sıkıntı yaşmaya, dara düşmeye, faydası olmayacak arkadaşlıklar kurmaya, zengin kişiler için akrabalarından gelecek kötülüğe, çevresinde malında gözü olan kişilerin varlığına, hamile kişiler için bu rüya sağlıklı ve zayıf bir kız çocuğu dünyaya getirmeye işaret eder. Genç kişiler için ise bu rüya faydasız hayaller peşinde koşmaya ve hayal kırıklığına uğrayarak üzülmeye tabir edilir.

Rüyada Sarışın Kız Çocuğu Bulmak

Rüyada sarışın kız çocuğu bulmak rüyayı gören kişinin başının dertten eksik olmayacağına, birçok olumsuzlukla aynı anda karşılaşacağına ve bu durumun oldukça çok canını sıkacağına tabir edilir. Ayrıca bu rüya davetlerde, nikah ya da evlilik gibi büyük bir organizasyonda çıkacak sorunlarla başa çıkamamaya ve evlilikte yaşanacak hayal kırıklıklarına da işaret eder. Rüya sahibinin mal ve mülk konularında birçok problem yaşayacağına, mutsuz olacağı bir işe başlamak zorunda kalacağına tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın