Rüyada Şiddet Görmek

Rüyada şiddet görmek hayra yorulmaz. Rüya sahibinin hayatında ortaya çıkacak sıkıntılar olacağına, karşılaşacağı zorluklara, duygusal ve aile ilişkilerinde ufak tatsızlıklar olacağına ancak bu durumların kavgalara ve ayrılmalara kadar sürüp gideceğine işaret eder. Kişinin sağlıklı, mutlu ve her şeyin yolunda giden günlerini arayacağına delalet eder.

Rüyada Şiddet Uygulamak

Rüyada şiddet uygulamak kişinin agresif ve sert kişiliğine işaret eder. Rüya sahibinin etrafındaki kimselerle, ailesi ve sevdikleri ile arasının açılacağına, bir takım tartışmalar olacağına, kırgınlıklara ve küslüklere delalet eder. Ayrıca kişinin alacağı bazı kararlar ile çevresindekilere zarar vereceğine de işaret eder.

Rüyada Şiddete Uğramak

Rüyada şiddete uğramak rüya sahibinin ortakları ile girişeceği bazı işlerde maddi açıdan büyük bir zarara uğrayacağına, manevi olarak sıkıntılı, endişeli ve stresli günler yaşayacağına, zor günler geçireceğine, borçlanacağına, ticaret hayatından elini ayağını çekeceğine işaret eder.

Rüyada Babadan Şiddet Görmek

Rüyada babadan şiddet görmek rüya sahibinin iyilik ve güzelliklerle karşılaşacağına işaret eder ve hayra yorulur. Kişinin içinde bulunduğu durumdan bir çıkış yolu bulacağına, maddi ve manevi olarak rahatlayacağı günlere, sıkıntılarının sonlanacağına, dini açıdan ise kişinin kurtuluşa ereceğine delalet eder.

Rüyada Eşinden Şiddet Görmek

Rüyada eşinden şiddet görmek kişinin hanedeki mutluluğunun gün geçtikte artacağına, çocuklarıyla ve eşiyle muhabbetinin artacağına, tüm güzelliklerin hanenin etrafını saracağına delalet eder. Ayrıca bu rüya çocuklarının saygılı ve hayırlı birer evlat olarak yetişeceğine işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın