Rüyada Şeytanı Görmek

Rüyada şeytanı görmek hayra yorulmaz ve rüya sahibinin çevresinde arkasından konuşan, kuyusunu kazan bir düşmanı olduğuna delalet eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin kıskanç ve içten pazarlıklı bir karakteri olduğuna işaret eder. Rüyada şeytanı görmek şehvete ve kötü yola düşmeye, rüyada şeytanın rüya sahibini düşürdüğünü görmesi ise kişinin faiz yiyeceğine, haram olan kazanca delalet eder. Rüya sahibinin sağlık sorunlarının olması kişinin sağlığına kavuşacağına, rüyada şeytandan bir şeyler öğrenmek ise başkalarına kötülük yapmaya, hırsa ve fenalıklara işaret eder. Rüyada şeytana liderlik yapmak düşmanı yenmeye, şeytanın yolundan gitmek ise kişinin kazancında eksikler olacağına, malının azalacağına delalet eder.

Rüyada Şeytan Taşlamak

Rüyada şeytan taşlamak hayra yorulur. Kişinin kısa zamanda maddi açıdan rahatlığa kavuşacağına, borçlarını ödeyeceğine, sıkıntılarından kurtularak refah içinde yaşayacağına delalet eder. Ayrıca rüyada görülen şeytan düşmanı simgeler bu nedenle şeytan taşlamak düşmanı alt etmeye, galip gelmeye de işaret eder.

Rüyada Şeytanı Yenmek

Rüyada şeytanı yenmek güzelliklere delalet eder. Bu rüya kişinin zorlukları yeneceğine, sıkıntıların üstesinden geleceğine, hayatındaki tüm zorlukları aşacağına işaret eder. Bazen de bu rüya kişinin sahip olacağı güç olarak yorumlanır.

Rüyada Şeytanla Konuşmak

Rüyada şeytanla konuşmak hayra yorulmaz ve rüya sahibinin arkasından iş çevirecek, kendisini sıkıntıya sokacak, yalan söyleyen, iki yüzlü, dost görünen bir kişi ile karşılaşacağına delalet eder. Rüyada şeytandan bir şey aldığını görmek düşmanın eline koz vermeye işaret eder. Rüyada şeytan tarafından öpüldüğünü görmek ise kolay yoldan elde edilen ve helal olmayan kazanca işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!