Rüyada Şişman Kadın Görmek

Rüyada şişman kadın görmek kişinin her daim istediği şeylerin hayatında belireceğine işaret eder. Bu rüya kişinin hayallerinin gerçek olacağına, attığı adımların büyük getirileri olacağına, iş hayatındaki büyük başarılara, maddi açıdan yaşanacak büyük bir rahatlığa, karşısına çıkacak kendisi için hayırlı olan bir kimse ile yapacağı evliliğe, kazanılan saygınlığa delalet eder.

Rüyada Şişman Olduğunu Görmek

Rüyada şişman olduğunu görmek kişinin güzel günlerine işaret eder. Kişinin geçmişte yaşadığı hataları telafi yoluna gideceğine, her şeyi yoluna koyacağına, dargın olduğu kimselerle tekrar barışacağına, duygusal ilişkilerde ciddi adımların atılmasına, haneye gelen berekete yorulur.

Rüyada Şişman Bebek Görmek

Rüyada şişman bebek görmek kişinin maddi açıdan büyük bir rahatlığa kavuşacağına, sıkıntı yüzü görmeyeceğine, çalışma hayatında kat edeceği yola, imza atacağı büyük başarılara ve iyi bir noktada olmaya işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin parasal konularda çevresindekilere yardım edeceğine, borçlarını ödeyeceğine ve güzel yatırımlar yapacağına delalet eder.

Rüyada Şişman Birini Görmek

Rüyada şişman birini görmek kişinin hayatında maddi açıdan gelecek rahatlığa, bolluğa ve sıkıntısız günlere işaret eder. Ayrıca bu rüya hanedeki refah dolu günlere de yorulur.

Rüyada Şişman Birini Zayıf Görmek

Rüyada şişman birini zayıf görmek hayra yorulmaz. Rüya sahibinin çalışma hayatında bir takım problemlerin baş göstereceğine işaret eder. Kişinin giriştiği işlerde beklediği sonuçları alamayacağına, yüklü miktarda para beklediği yerlerin sonuçsuz kalacağına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Ferhat

Rüyamda eşim oldukça fazla kilo almıştı ve eşimle cinsel ilişkiye giriyordum.