Rüyada Sevgiliyle Sevişmek

Rüyada sevgiliyle sevişmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandır içinde tuttuğu bazı duygu ve düşüncelerin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin bu duygu ve düşünceleri uzun zamandır partnerine açmak istediğini ve en sonunda bunları dile getirerek rahatlayacağına delalettir. Rüyada sevgiliyle sevişmek aynı zamanda rüya sahibinin partnerinin agresif yapılı bir kimse olması sebebi ile duygu ve düşüncelerinin dile getirmede sıkıntı yaşadığına da işaret eder.

Rüyada Eski Sevgili İle Sevişmek

Rüyada eski sevgili ile sevişmek, rüyayı gören kişinin çalışma hayatında oldukça rahat bir kimse olduğuna, gerçekleştirdiği projeleri hiç zorluk çekmeden yaptığına, özel hayatında da oldukça rahat ve özgüven sahibi tavırlar sergilediğine işaret eder. Rüya sahibinin bu özgüvenli tavırları sayesinde oldukça başarılı işlere imza atacağına delalettir.

Rüyada Sevili İle İlişkiye Girmek

Rüyada sevgili ile ilişkiye girmek, rüyayı gören kişinin hayatındaki kimse ile hayalini kurduğu hayatı yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayallerine kavuşacağına, mutluluğu yakalayacağına, sorunlarını çözüme kavuşturacağına, mutsuz günleri geride bırakacağına, sevinçli haberler alacağına delalettir.

Rüyada Sevgiliyi Görmek

Rüyada sevgiliyi görmek, rüyayı gören kimsenin eğer gerçek hayatta sevgilisi yok ise çok hayırlı, iyi kalpli ve başarılı bir kimse ile tanışıp sevgili olacağı manasına gelmektedir. Rüyada sevgilisini gören kişi ise var olan ilişkisindeki sıkıntıların üstesinden geleceğine, bu sıkıntılarını atlattıktan sonra oldukça huzurlu ve de mutlu günlere kavuşacağına işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Haydar

Yatmadan önce dua etmiştim. Allah’ım o kızı bana bağışla lütfen diye. Sonra rüyamda sevgilimle ilişkiye girdiğimi gördüm. Yorumu nedir?