Rüyada Seks Yapmak

Rüyada seks yapmak bolluğun bereketin artacağına işaret eder. Rüyada kendini seks yaparken gören kişi yakın bir zamanda iş hayatında yükselecektir ve maddi gelir kapıları onun için sonuna kadar açılacaktır.

Rüyada seks yaparken ağladığını gören kişi, uzun zamandır aklında olan, sevdiği biriyle hoş vakit geçirecek derin bir gönül bağı kurmaya başlayacaktır. Rüyada ağladığını gören kişi için ayrıca yakın bir zamanda seyahate çıkacağı da rivayet edilir.

Rüyada Anne ve Babayı Seks Yaparken Görmek:

Rüyada anne ve babanın seks yaptığını görmek bereketin artacağına ve maddi durumun git gide düzeleceğine işaret eder. Ev halkındaki bireylerin iş hayatlarında olumlu bir gelişme söz konusu olabilirken, yeni bir aile bireyi daha aileye katılabilir.

Rüyada Seks Yaparken Kan görmek

Rüyada seks yaparken kanamanın olduğunu gören kişi, yakın bir zamanda mutlu br haber alacaktır ve bu haber rüya gören kişi için çok hayırlı olacaktır. Kimi rüya yorumcularına göre seks yaparken kanama görmek gerdek gecesine işaret eder ve bu durum kısmetin açılacağına yorulur.

Rüyada Seks Yaparken Uyukladığını Görmek

Rüyada seks yaparken uyukladığını gören kişi çok önemli bir iş fırsatını elinden kaçıracağına ve bu fırsatın bir daha gelmeyeceğine yorumlanır. Seks yaparken uyuklayanın diğer kişi olduğu durumlarda ise günah sayılabilecek bazı alışkanlıkların hayatında zarar getirebileceğine işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın