Skip to Content

Rüyada Soyunmak

Rüyada soyunmak rüyanın görülme şekline göre değişkenlik gösterir. Eğer kişi rüyada kendini kalabalıkların içinde, rahatsız olmadan soyunduğunu görürse ve bundan utanmadan çıplak yürümeye devam ederse, rüya gören kişinin yakın zamanda tüm sırlarını bilen bir dostu tarafından sırlarının açığa çıkarılacağına veya gizlemeye çalıştığı bazı şeylerin başka nedenlerden dolayı gün yüzüne çıkacağına işaret eder.

 

Rüya gören kişi eğer soyunurken cinsel organını kapatıyor ve kalabalığın içinde orasını burası örterek, kalabalıktan kaçmaya çalışıyor, bir oraya bir buraya giderken bir yandan da korkunç bir şekilde utanç duyuyorsa, yakın bir zamanda rüya gören kişinin işlediği günahların bedelini bir kefalet ile ödeyeceği ya da başkasına yaptığı haksızlıkların bedelini göreceği anlamına gelir.

 

Rüyada Tek Başına Soyunmak:

 

Rüya gören kişi kendini tek başına bir ormanın içinde soyunurken görürse eğer, yakın bir zamanda hayırlı işlere imza atacağına, hayır kurumlarına bağışta bulunacağına ve kötülüklerden arınacağına işaret eder. Rüya gören kişi ormanda soyunduktan sonra kendini bir suda gördüyse, yakın zamanda pençesinde olduğu bir hastalıktan mucizevi bir şekilde kurtulacağına ve şifa bulacağına işaret eder.

 

Rüyada Karanlıkta Soyunmak:

 

Rüyada karanlıkta soyunduğunu gören kişi, kısa bir süre sonra istemediği bir ilişki yaşayacak ve bundan büyük pişmanlık duyacaktır. Rüyada aydınlıkta soyunduğunu gören kişi, gücüne güç katacak ve öz güvenini geliştirecek olaylar yaşayacaktır.