Rüyada Sevgiliyi Aldatmak

Rüyanızda sevgilinizi aldattığınızı, yalan söylediğinizi görüyorsanız, çoğu kez bu rüya, gerçek hayatınızda kendinize karşı dürüst olmadığınızı gösterebilir. Bir şekilde, kendinize ya da başkalarına karşı dürüst olmuyorsunuz veya bir şekilde kandırılıyorsunuz. Bu bazen bir yalan, bir ihaneti örtbas veya bir başkasının yaptığı işi başarmak için bir girişim olabilir. Bir çeşit menfaatlerin çatışması ile uğraşıyorsanız, neyin sunulduğuna dikkatle bakmanız gerekebilir.

Rüyada Aldatılmak

Eğer sevgilinizin (veya evli iseniz) eşinizin bir başkasıyla flört ettiğini görüyorsanız, onunla duygusal veya fiziksel bir mesafe hissettiğinizi gösterir. İlişki içinde iletişim eksikliği olabilir. Başka bir çiftin âşık olduğunu veya birbirinize aşkı ifade ettiğini görmek, sizin için başarıyı gösterir.

Rüyada Sevgiliye İhanet Etmek

Duygularınız, korkularınız ve ümitler sevgiliyle bağlantılıdır. Belki de hayatınızda bir şey veya birisi hakkında yalan söylüyorsunuz. Bu rüya, hayatınızdaki birine karşı dürüst ve samimi davranmadığınızı, olmak isteğiniz biri gibi göründüğünüzü ve ona bir şekilde ihanet ettiğinizi gösterebilir. Ayrıca, kurallara engel olma girişiminizi de yansıtabilir. Alternatif olarak, ihanet hakkında mazeretler veya suçluluk hissetmeye çalışırken kendinizle ilgili farkındalığınızı yansıtabilir.

Rüyada Sevgiliye Yalan Söylemek

Sevgilinize yalan söylediğinizi gördüğünüz rüya, kendinize yalan söylemeye veya mazeretler yaratma girişiminizi yansıtabilir. Ayrıca birisiyle kurtulmaya çalışan veya onursuz olduğunuzu fark eden kendi bilincinizi de yansıtıyor olabilir. Kendinizi suçlu hissettiğiniz bir konu ve kaybetme korkusu içerisinde yaşadığınız git- gel devinimleri neticesinde görebileceğiniz bir rüyadır. Dürüstlük değerlerinizi yeniden gözden geçirmenize işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın