Rüyada Sevgiliye Sarılmak

Rüyada sevgiliye sarılmak, sıcaklığın doğrudan bir ifadesi, samimiyetin başlangıcı, sevgilinin kabulü, birçok biçimi (cinsel ilişki, aile ve bağlı olma hissi, güven, kişiyi derin bir şekilde anlamanın bir anlamı) ile bağlantılıdır. Her insanın eril ve dişil yönlerini bilinçli hale getirmek ve onları birleştirmek gibi bilinçaltı görevlerine girer. Bu nedenle, ruhun dengeye çabalaması ve mücadele etmesi ana amaç olsa da bir tamamlayıcı (sevgili) ile bir evlilik veya ortaklık şeklinde sıradan anlamlar kazanabilir.

Rüyanızda sarıldığınız kişiyi seviyorsanız, bu sadece bu kişinin son zamanlarda aklınızda olduğunu gösterebilir. Onunla ilgili rüya görmek, kesinlikle onu düşündüğünüz anlamına gelir.

Rüyada Birisine Sarılmak

Birine sarıldığınızı gördüğünüz rüya, sevdiğiniz yönlerinizi ve özen isteyen doğanızı simgeler. Kalbine yakın birilerini ya da bir şeyleri tutmakla ilgilidir. Alternatif olarak, daha sevecen olma ihtiyacınız olduğunu gösterebilir. Birisine sarıldığınızı gördüğünüz rüya, karşı koymadan gerçek duyguların gösterilmesine izin vermen gerektiğini önerir. Ayrıca, kendinize duygusal iyileşme izni vermeniz gerektiği anlamına gelir.

Rüyada Birisine Zorla Sarılmak

Birisini istemediği halde sarılmaya çalışmak, ya da daha ileri giderek taciz etmek, bilinçaltınızda daha öncesinde var olan, geçmişteki eylemlerin sizi rahatsız etmek için geleceğini önerir. Eylemleriniz üzerinde biraz pişmanlık duymak ya da farkında olmadığınız bir pişmanlık ifade etmektesiniz. Rüyanızda kendinizin sözlü veya fiziksel olarak kötü bir muamele gördüğünüz düşler, gerçekte de mağdur olduğunuzu gösterir.

Genel içinde etiketleriyle tarihinde tarafınadan gönderildi.

Bir yanıt yazın