Rüyada Sevgilinin Eski Sevgilisini Görmek

Rüyada sevgilinin sevgilisini görmek, o özel ilişki ile ilgili tamamlanmamış ya da çözülmemiş konuları belirtir. Belki de şu andaki ilişkiniz, aynı konuların bazılarını zihninizde uyandırıyor veya sizi mevcut ilişkinizde benzer davranış kalıplarına karşı uyarmanın bir yolunu arıyor olabilir. Bu, önceki ilişkiden öğrendiklerinizi şu anki ilişkinize uygulanması, böylece aynı hataları tekrar etmemeniz için iyi bir işarettir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Bu rüya, sıklıkla kendisine bağlı herhangi bir his veya ümit gösterir. Eski sevgili şu andaki ilişkide tatmin olmamış sevgiye yönelik tüm umutların sembolü haline gelir. Bazen geçmişte sindirilebilir veya tekrar canlanmak, yaşamak için bir yol budur. Alternatif olarak, olumlu deneyimlerinizi ve geçmiş sevgilinizle paylaştığınız iyi zamanları yansıtıyor olabilirsiniz. Eski sevgili veya eski eş ile tekrar bir araya gelme rüyaları, gerçeğin bir yansıması olmayabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Öldürmek

Bazı rüyalarda, eski sevgilinin ölü bir vücut olarak görülmesi veya bir cinayetin söz konusu olduğu ortaya çıkabilir. Bu genellikle eski aşkınızı (öldürmeniz) bitirmenizdir ya da o kişiyi sevdiğiniz için bazı özlemlerinizi öldürüyor olabilirsiniz.

Rüyada Sevgilinin Eski Sevgilisine Döndüğünü Görmek

Mevcut sevgilinizin eski sevgilisine döndüğünü, yani terk edildiğinizi görmek, kendinize güvenmediğinizi, güvensizlik duygularınızı yansıtıyor. Bir bakıma, fiziksel ya da psikolojik açıdan, bu ilişkinizin bir parçası olduğunu tam hissedemiyorsunuz, sorunun eski sevgiliden kaynaklanabileceğine atıfta bulunuyorsunuz. Bilinçaltınız bu aşk için sabırlı olmanız gerektiğini söylüyor olabilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın