Rüyada Sevgilinin Eski Sevgilisini Görmek

Rüyada sevgilinin sevgilisini görmek, o özel ilişki ile ilgili tamamlanmamış ya da çözülmemiş konuları belirtir. Belki de şu andaki ilişkiniz, aynı konuların bazılarını zihninizde uyandırıyor veya sizi mevcut ilişkinizde benzer davranış kalıplarına karşı uyarmanın bir yolunu arıyor olabilir. Bu, önceki ilişkiden öğrendiklerinizi şu anki ilişkinize uygulanması, böylece aynı hataları tekrar etmemeniz için iyi bir işarettir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Bu rüya, sıklıkla kendisine bağlı herhangi bir his veya ümit gösterir. Eski sevgili şu andaki ilişkide tatmin olmamış sevgiye yönelik tüm umutların sembolü haline gelir. Bazen geçmişte sindirilebilir veya tekrar canlanmak, yaşamak için bir yol budur. Alternatif olarak, olumlu deneyimlerinizi ve geçmiş sevgilinizle paylaştığınız iyi zamanları yansıtıyor olabilirsiniz. Eski sevgili veya eski eş ile tekrar bir araya gelme rüyaları, gerçeğin bir yansıması olmayabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Öldürmek

Bazı rüyalarda, eski sevgilinin ölü bir vücut olarak görülmesi veya bir cinayetin söz konusu olduğu ortaya çıkabilir. Bu genellikle eski aşkınızı (öldürmeniz) bitirmenizdir ya da o kişiyi sevdiğiniz için bazı özlemlerinizi öldürüyor olabilirsiniz.

Rüyada Sevgilinin Eski Sevgilisine Döndüğünü Görmek

Mevcut sevgilinizin eski sevgilisine döndüğünü, yani terk edildiğinizi görmek, kendinize güvenmediğinizi, güvensizlik duygularınızı yansıtıyor. Bir bakıma, fiziksel ya da psikolojik açıdan, bu ilişkinizin bir parçası olduğunu tam hissedemiyorsunuz, sorunun eski sevgiliden kaynaklanabileceğine atıfta bulunuyorsunuz. Bilinçaltınız bu aşk için sabırlı olmanız gerektiğini söylüyor olabilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (5)

Erhan

Sevdiğimin eski sevgilisi ile birlikte çok yakın olduğumuzu gördüm.

Ahmet

Rüyamda sevdiğim kız ile birlikte kızın sevdiği erkek hakkında konuşuyordum.

İpek

Eski sevgilimi gördüm. Bana kitap ve şarkı sözü yazacakmış. Ben olmaz dedim. Her yerde eski sevgilisi ile karşıma çıkıyor. Gidin diyorum gitmiyorlar. Sevgilisi nispet yapıyor. Annem, oğlanın çantası kalmış diyor. İçine bakınca gerçekleri anlıyorum. Ona gitmek isterken annem beni tuttu. Sonra uyandım.

Selvi

Rüyamda sevgilim eski sevgilisinin yanına gidiyor. Bana sadece konuştuklarını söylüyor. Fakat sonradan ben bir video görüyorum. Çok yakın bir şekilde dans ediyorlar. Daha sonra kız sevgilimin üzerine falan düşüyor. Bir de hatırladığım bir sahne var videoda. Sevgilim durmadan kıza bana haber vermesi gerektiğini söylüyor ama kız engel oluyor bir şekilde. Neyse daha sonra ben videoyu gördükten sonra çekip gidiyorum ve ayrılmak istediğimi söylüyorum. O ise peşimden gelmiyor. Sadece saçmalama deyip orada duruyor.
Yorumlarınızı gerçekten çok merak ediyorum. Teşekkürler 🙂

Nil

Rüyamda sevgilimin eski sevgilisini gördüm. Kız küçülmüş. Ensesinden tutup onu yürüyorum ve elimde telefonla video çekiyorum Ben kazandım diyorum. Herkes bana bakıyor ve alkışlıyor.