Rüyada Sevgiliyle Kavga Etmek

Sevgili ile kavga ettiğinizi gördüğünüz rüya, kendi içinizde tutarsız ve çalkantılı olduğunuzu gösterir. Suçluluk veya çatışmaya neden olan bazı içsel konularla uğraşıyorsunuz. Duymak için savaşmakta olan bir alanınızı yok etmeye çalışıyorsunuz. Bu rüya, kendiniz ile ilgili bir konuda, menfaatinize sonuçlanacak olmasına rağmen, direnmekte olduğunuz yanlış tutumunuzu değiştirmeniz gerektiğine bir işaret olabilir.

Rüyada Sevgili ile Tartışmak

Rüyada gördüğünüz sevgili gerçek hayatınızdaki sevgiliniz ise onunla tartıştığınızı görmeniz belki de ilişkinizde yerine oturmayan taşlar olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Tanıdığınız bir kişiyse, bu genellikle sizinle olan ilişkilerini ifade eder. Gergin bir ilişkiniz var mı, yoksa onunla çok iyi anlaşamıyor musunuz? Durum böyle olduğunda, neden tartıştığınızı gördüğünüzü açıklamak için bu kolay bir neden olabilir. İkiniz arasında devam eden ve içinde uyuşmayan bir anlaşmazlık var, zihniniz uykudayken karar verme yolunu bulmaya çalışıyor, böylece bilinçaltınız akıl yürütme konusunu ele geçirebiliyor.

Rüyada Kavga Eden Sevgililer Görmek

Rüyanızda kavga eden sevgililer görmek, kendi hayatınızdaki güçlükleri kabul etmeyerek, uzaklaştırmak istediğinizi, kolay yolu seçtiğinizi gösterir. Bu her ne ise sorumluluğu kabul etmiyorsunuz ve görünen o ki tatmin edici bir sonuca varmak için hiçbir şey yapmayacaksınız.

Rüyada Sevgili ile Kavga Edip Ayrılmak

Kendi kişiliğiniz içinde bir yönünüzü öldürdüğünüzü ya da negatif bir yönünüzden kendi çabalarınız ile kurtulduğunuza işaret eder. Bağımsız olduğunuzu görmek, size iç huzur ve manevi mutluluk getirecektir. Rüya ayrıca size kendinize karşı ayaklanmanız, kendi kararlarınızı vermeniz ve kendi başınıza düşünmeniz gerektiğini söyleyebilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın