Rüyada Sevgilinin Annesini Görmek

Rüyada sevgilinin annesini görmek, rüyayı gören kişinin bazı kimselere bazı sözler vereceği bu sözler sayesinde bazı bağlayıcı adımlar atacağı, bazı sorumlulukları üstün alacağı ve bunu bir zorunluluk olarak göreceği rivayet edilmektedir.

Rüyada Eski Sevgilinin Annesini Görmek

Rüyada eski sevgilinin annesini görmek, rüyayı gören kişinin bazı pişmanlıklar yaşayacağı bir yolculuğa çıkacağına, stresli ve sıkıntılı bir süreç geçireceğine, bazı maddi kayıplar yaşayacağına ve bu sebeplerden ötürü psikolojik olarak bir süre buhran içerisinde olacağına rivayet edilir.

Rüyada Sevgilinin Annesiyle Konuşmak

Rüyada sevgilinin annesiyle konuşmak, rüyayı gören kişinin çalışma ortamında ya da hane içerisinde bazı suçlamalara maruz kalacağına, bu suçlamaların rüyayı gören kimsenin canını çok sıkacağına ve bazı sıkıntılı günler geçireceğine delalettir.

Rüyada Sevgilinin Annesinin Elini Öpmek

Rüyada sevgilinin annesinin elini öpmek, rüyayı gören kişinin kendisine değer veren bazı kimselerden bazı özel hediyeler alacağı ve bu sebeple kendisini çok mutlu ve özel hissedeceği rivayet edilmektedir.

Rüyada Sevgilinin Annesiyle Tanışmak

Rüyada sevgilinin annesiyle tanışmak, rüyayı gören kişinin hayata karşı çok endişeli olduğu, gelecek ile ilgili ciddi manada kaygılar taşıdığı, yaşadığı şuan ki hayattan dolayı geleceğe fazla umutla bakamadığı rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kimsenin isyan etmeden bu sıkıntılı günlere sabır göstermesi halinde bu kaygıların ve endişelerin son bulacağı, rüya sahibinin umut dolu bir geleceğe sahip olacağı rivayet edilmektedir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Edzhe Hasan

Ruyamda sevgilim ve annesi bizim eve gelmislerdi annemle annesinin tanismasi icin annelerimiz gayet iyi bisekilde taniatilar anlastilar

Edzhe Hasan

ruyamda sevgilim ve annesi bizim eve geldiler Annemle tanismak icin. Annem ve annesi gayet iyi anlastilar,sohbet ettiler oyle

Kübra

Rüyamda daha önce görüşmediğim sevgilim ve annesini gördüm. Öncelikle farklı şehirlerde yaşıyoruz ve rüyamda da gerçekte de böyle annesi bir kına gecesi için birkaç kişi ile birlikte bizim evimize gelmişlerdi. Orada çok az bahsettik. Daha sonra düğün için ben onların yaşadığı yere gittim. Kasaba gibi tarihi odundan evlerin olduğu bir alandı. Annesiyle evlerinin merdiveninde gelecek evlilik hakkında güzel konuşarak sohbet ediyorduk. Sonra kalkıp yürümeye başladık. Evlerin içinden bir ara sevgilim yanımıza gelip gitti. Biz annesiyle konuşmaya devam ettik. Rüyamı yorumlar mısınız?