Rüyada Sevgilinin Annesini Görmek

Rüyada sevgilinin annesini görmek, rüyayı gören kişinin bazı kimselere bazı sözler vereceği bu sözler sayesinde bazı bağlayıcı adımlar atacağı, bazı sorumlulukları üstün alacağı ve bunu bir zorunluluk olarak göreceği rivayet edilmektedir.

Rüyada Eski Sevgilinin Annesini Görmek

Rüyada eski sevgilinin annesini görmek, rüyayı gören kişinin bazı pişmanlıklar yaşayacağı bir yolculuğa çıkacağına, stresli ve sıkıntılı bir süreç geçireceğine, bazı maddi kayıplar yaşayacağına ve bu sebeplerden ötürü psikolojik olarak bir süre buhran içerisinde olacağına rivayet edilir.

Rüyada Sevgilinin Annesiyle Konuşmak

Rüyada sevgilinin annesiyle konuşmak, rüyayı gören kişinin çalışma ortamında ya da hane içerisinde bazı suçlamalara maruz kalacağına, bu suçlamaların rüyayı gören kimsenin canını çok sıkacağına ve bazı sıkıntılı günler geçireceğine delalettir.

Rüyada Sevgilinin Annesinin Elini Öpmek

Rüyada sevgilinin annesinin elini öpmek, rüyayı gören kişinin kendisine değer veren bazı kimselerden bazı özel hediyeler alacağı ve bu sebeple kendisini çok mutlu ve özel hissedeceği rivayet edilmektedir.

Rüyada Sevgilinin Annesiyle Tanışmak

Rüyada sevgilinin annesiyle tanışmak, rüyayı gören kişinin hayata karşı çok endişeli olduğu, gelecek ile ilgili ciddi manada kaygılar taşıdığı, yaşadığı şuan ki hayattan dolayı geleceğe fazla umutla bakamadığı rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kimsenin isyan etmeden bu sıkıntılı günlere sabır göstermesi halinde bu kaygıların ve endişelerin son bulacağı, rüya sahibinin umut dolu bir geleceğe sahip olacağı rivayet edilmektedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın