Rüyada Sevdiğine Sarılmak

Rüyada sevdiğine sarılmak, rüyayı gören kişinin bir tanıdığı ile bazı konular hakkında büyük anlaşamazlıklar yaşayıp birbirlerinin kalplerini kıracaklarına, muhabbetlerini sonsuza kadar keseceklerine delalettir. Rüyada sevdiğine sarılmak aynı zamanda rüya sahibinin sevdiği kişiler çok mutlu olduğuna ve bu kimse ile dünya evine girip ömür boyu mutlu yaşayacağına rivayet edilir. Rüyada sevdiğine sarılmak aynı zamanda rüya sahibinin çalışma ve ev hayatında oldukça sorunlu günler geçireceğine, bu dönemde rüyayı gören kişinin çok sakin bir tavırla hareket etmesi gerektiğine değinilmektedir.

Rüyada Sevdiğine Sarılıp Öpmek

Rüyada sevdiğine sarılıp öpmek, rüyayı gören kişinin gerçek hayatta sevdiği kimseye bazı dertleri sebebiyle yardımda bulunacağına, zor günlerini atlatabilmesi için sevdiğine her daim destek olacağına, sorunları birlikte çözeceklerine delalettir. Rüyada sevdiğine sarılıp öpmek aynı zamanda rüya sahibinin sevdiği bir kimsenin yaşayacağı bazı maddi sıkıntıları gidermek için bazı adımlar atarak bu sorunları çözeceğine rivayet edilir.

Rüyada Sevdiğine Sarılıp Uyumak

Rüyada sevdiğine sarılıp uyumak, rüyayı gören kimsenin gerçek hayatta miskin, tembel, çalışmayı sevmeyen bir kimse olması sebebiyle çok sıkıntı çekeceğine, büyük maddi sorunlar yaşayacağına, bu sorunlar sebebiyle de sevdiği kimse ile arasında büyük tartışmalar çıkacağına ve yollarını ayıracaklarına delalettir. Bu durumu düzeltmenin rüya sahibinin elinde olduğu, eğer miskinliği bırakıp bir iş sahibi olur ise sevdiği kimseyle arasını düzeltebileceği rivayet edilir.

Rüyada Sevdiğine Sarılıp Ağlamak

Rüyada sevdiğine sarılıp ağlamak, rüyayı gören kişinin yakın zamanda ayrılık yaşadığı sevgilisiyle yeniden barışmanın yolunu bulacağına, barışıp bu birlikteliği daha resmi bir birlikteliğe dönüştüreceklerine delalettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Günahkâr

Sevdiğim kız ile küçük bir servisin içindeydim.(bu kızı gerçek hayattada seviyorum ama sevdiğimden pek emin değilim.o kız beni gerçek hayatta seviyormu bilmiyorum ama büyük ihtimalle seviyordu.) (servis yolun kenarında duruyordu,heralde mola vermişti.) servisin içinde başkaları varmı emin değilim ama galiba başkalarıda vardı.kız arka koltukta oturuyordu bende gittim yanına oturdum.biraz gülüştük filan sonra sarıldık ben onu kafasının yanından,saçından öptüm.sonra servisten indik.araba küçük bir yokuşun yanındaydı.yokuştan indik (sanırım bunları yaparken hâlâ sarılıyorduk ve gülüşüyorduk.)sonra yokuştan inince etrafta sarılıp yürüyorduk.tam yarım daire şeklinde yürümüştük ki (bu arada hâlâ sarılıyoruz,gülüşüyoruz ve ben onu kafasının yanından saçından öpüyordum.)sonra arkaya azıcık baktım ve orada yengemi gördüm.sanki ağaçtan yada havada olan bir şeyden bir şeyler topluyordu. Yengemi görünce içimde birisiyle gizlice buluşurken birisine yakalanma hissi oluştu.yengem,bizi sarılırken gördüğü için gülümsüyordu ve hâlâ bir şeyler toplamaya devam ediyordu.Sonra kıza sarılmayı bıraktım ve kıza yokuştan çıkması için yardım ettim ( poposundan ittirdim ama hiç bir kötü niyet yok.) kız servise bindi bende yengemin yanına gittim.”yenge senmiydin” filan dedim yengem cevap verdimi emin değilim ama galiba cevap vermedi.gülümsemeye devam etti ve hâlâ birşeyler topluyordu.sonra servisin yanına yaklaştım servis gitti.(ama içimde servisin peşinden gitme hissi yoktu.)