Rüyada Sevdiğine Sarılmak

Rüyada sevdiğine sarılmak, rüyayı gören kişinin bir tanıdığı ile bazı konular hakkında büyük anlaşamazlıklar yaşayıp birbirlerinin kalplerini kıracaklarına, muhabbetlerini sonsuza kadar keseceklerine delalettir. Rüyada sevdiğine sarılmak aynı zamanda rüya sahibinin sevdiği kişiler çok mutlu olduğuna ve bu kimse ile dünya evine girip ömür boyu mutlu yaşayacağına rivayet edilir. Rüyada sevdiğine sarılmak aynı zamanda rüya sahibinin çalışma ve ev hayatında oldukça sorunlu günler geçireceğine, bu dönemde rüyayı gören kişinin çok sakin bir tavırla hareket etmesi gerektiğine değinilmektedir.

Rüyada Sevdiğine Sarılıp Öpmek

Rüyada sevdiğine sarılıp öpmek, rüyayı gören kişinin gerçek hayatta sevdiği kimseye bazı dertleri sebebiyle yardımda bulunacağına, zor günlerini atlatabilmesi için sevdiğine her daim destek olacağına, sorunları birlikte çözeceklerine delalettir. Rüyada sevdiğine sarılıp öpmek aynı zamanda rüya sahibinin sevdiği bir kimsenin yaşayacağı bazı maddi sıkıntıları gidermek için bazı adımlar atarak bu sorunları çözeceğine rivayet edilir.

Rüyada Sevdiğine Sarılıp Uyumak

Rüyada sevdiğine sarılıp uyumak, rüyayı gören kimsenin gerçek hayatta miskin, tembel, çalışmayı sevmeyen bir kimse olması sebebiyle çok sıkıntı çekeceğine, büyük maddi sorunlar yaşayacağına, bu sorunlar sebebiyle de sevdiği kimse ile arasında büyük tartışmalar çıkacağına ve yollarını ayıracaklarına delalettir. Bu durumu düzeltmenin rüya sahibinin elinde olduğu, eğer miskinliği bırakıp bir iş sahibi olur ise sevdiği kimseyle arasını düzeltebileceği rivayet edilir.

Rüyada Sevdiğine Sarılıp Ağlamak

Rüyada sevdiğine sarılıp ağlamak, rüyayı gören kişinin yakın zamanda ayrılık yaşadığı sevgilisiyle yeniden barışmanın yolunu bulacağına, barışıp bu birlikteliği daha resmi bir birlikteliğe dönüştüreceklerine delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın