Skip to Content

Rüyada Seslenmek

Rüyada seslenmek, rüyayı gören kişinin çok olumlu sonuçlar getirecek bazı işlere girişeceğine hatta bu işlerin çok hayırlı olacağına rivayet edilmektedir. Rüyada seslenmek aynı zamanda rüya sahibinin gerçek hayatında Allah rızasını gözeterek yaşadığı ve bu şekilde yaşaması için çevresindeki insanları da teşvik ettiği rivayet edilmektedir.

Rüyada Anneye Seslenmek

Rüyada anneye seslenmek, rüyayı gören kişinin çalışma hayatında bazı şeyleri gözden kaçıracağına ve bu sebeple de bazı aksiliklerin ortaya çıkacağına delalettir. Rüyada anneye seslenmek aynı zamanda rüya sahibinin aile hayatında bazı sorunların yaşanacağın, bazı sorumlulukların yerine getirilmemesinden dolayı kalp kırıklıklarının yaşanacağına rivayet edilir.

Rüyada Arkadaşına Seslenmek

Rüyada arkadaşına seslenmek, rüyayı gören kişinin çalışma hayatında ya da normal hayatında bazı sorunlardan dolayı bazı kimselerle tartışmalar yaşayacağına ve bu tartışmalar sonucunda da bazı olumsuzlukların yaşanacağına rivayet edilmektedir.

Rüyada Makam Sahibi Birinin Seslenmesi

Rüyada makam sahibi birinin seslenmesi, rüyayı gören kişinin çok uzun zamandır beklediği bir iş haberinin artık kendisine ulaşacağına ve hayalindeki işi yapma fırsatını yakalayacağına delalettir.

Rüyada Çağrılmak

Rüyada çağrılmak, rüyayı gören kişinin bazı belirtilerini hissettiği bir rahatsızlığının teşhis edilmesi için doktor doktor gezdiği ve en sonunda hastalığın teşhis edileceği ve tedavi yöntemlerinin belirleneceği manasına gelmektedir. Rüyada sıradan bir kimsenin kendisini çağırdığını gören kimse, kıymet bilmeyen, vefasız kimselerle arkadaşlık kurmaya işarettir. Rüyada kendini çağıran kimseyi görmek ise bazı engellere rağmen bazı seyahate çıkılacağına ve her engele rağmen bu seyahatten başarılı bir şekilde dönüleceğine delalettir.

Burak Gündüz

Friday 1st of December 2017

rüyamda arkadaşımla mezarlıktaydık ve bana güllü götü dedi sonradan ben mezara düştüm ve elimde telefon vardı ve zebur diye bana biri seslendi.

Zeki Balaban

Thursday 6th of July 2017

Rüyada arkadaşı yağmurlu bir günde yanında bir kızla görüp arkasından seslenmek