Rüyada Soğuk Su İçmek

Rüyada soğuk su içmek, rüyayı gören kişinin hayallerini kurduğu yaşantıya sahip olacağını işaret eden bir rüyadır. Rüyada soğuk su içtiğini gören bekar kimselerin en yakın zamanda kısmetlerinin açılacağı, mutlu bir yaşam sürecekleri, şişeden soğuk su içtiğini gören kimsenin bir evladının olacağı haberini alır, metal bir kaptan soğuk su içtiğini gören kimsenin ise bazı sağlık problemleri yaşayacağı ve üzüntülü zamanlar geçireceği rivayet edilir.

Rüyada Su Görmek

Rüyada su görmek, rüyayı gören kişinin hayatının çok güzel geçeceğine, sıkıntısız, huzurlu, su gibi berrak bir ömür süreceğine rivayet edilir. Rüyada su gören kimsenin rızkının artacağına,  bolluk bereket içerisinde yaşayacağına, bir yerden miras geleceğine, mal mülk sahibi olacağına, maddi açıdan sıkıntısız bir ömür süreceğine delalettir. Rüyada pis su görmek ise rüya sahibinin bazı yasalara aykırı hareketlerde bulunacağı ve bu sebeple hapse gireceği, başını büyük bir derde sokacağı rivayet edilmektedir. Rüyada tatlı su görmek rüya sahibinin bir doğum haberi alacağına ya da işinde üstün başarılar sergileyeceğine, tuzlu su ise üzüntülü bir takım olayların yaşanacağına işarettir.

Rüyada Bir Kimsenin Su Verdiğini Görmek

Rüyada bir kimsenin su verdiğini görmek, rüyayı gören kişinin kendisine su verdiğini gördüğü kimsenin cinsiyeti erkek ise rüya sahibinin dini vecibelerini yerine getiren, Allah korkusu olan bir kimse olduğu rivayet edilir. Rüyada su veren kimse eğer bir kadın ise rüya sahibinin yalancı ve insanları sürekli kandıran bir kimse olduğu manasına gelmektedir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Gökşen Can

merhaba. rüyamda bi orman yolunda esim ve bi kac kisi daha yuruyuse cikmisiz eski cami hocasyla karsilasiyoruz ve ayetler uzerine bi konusma geciyo. ayet aklimda degil..sonra biraz ilerden elinde bir bidon suyla aramizda tartisma gecen ve görüşmedigimiz eşimin kardeşinin yanimiza dogru gelip herkese su dagittigini goruyorum.. (iftira ve hakaret gördüğüm icin gorusmuyoruz..)bana da uzatiyo tabi ben kirgin küs oldugum icin Almak istemiyorum ama bisey demiyorum benim bisey yapmama gerek kalmadan eşim elinden hizlica bardagi alip bana uzatiyor ve aliyorum..su çok soguk icemiyorum bi yudum ictikten sonra geri veriyorum o benden aldigi suyu bidona geri bosaltiyo sonra kardesi esimin elini opuyo gerisini hatirlamiyorim yolumuza devam ediyoruz sanirim.