Rüyada Sevgilinin Ailesini Görmek

Rüyada sevgilinin ailesini görmek kişinin duygusal ilişkisinde yaşadığı sorunların ortak bir arkadaş ya da yakın olduğu birinin aracı ile çözüme kavuşacağına, evlilik hazırlıkları yapan çiftlerin maddi açıdan hiçbir sorun yaşamadan düğün hazırlıkları yapacağına, ailesi ve akrabalarının her konuda kendilerine destek olacaklarına delalet eder. Rüyayı gören kişinin etrafındaki insanlar tarafından sevilip sayılan, saygın, eğlenceli bir kişiliği olduğuna bu nedenle evliliğinde başarılı olacağına, mutlu bir aileye sahip olacağına, çocuklarına örnek olan, eşine sadık biri olduğuna işaret eder.

Rüyada Sevgilinin Annesini Kızgın Görmek

Rüyada sevgilinin annesini kızgın görmek kişinin sevdiği insanları kırdığına ve bu durumu düzeltmek için bir hayli çaba sarf edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin aile üyeleri ile yaşadığı bazı sıkıntıları akrabalarından gelen yardım ile aşacağına, kişinin mutlu olacağı bir takım olayların da yakın olduğuna işaret eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin kendi ailesindeki bir probleme anne ve babasının karışacağına ve bu durumun giderek büyüyeceğine tabir edilir.

Rüyada Sevgilinin Annesini Ölmüş Görmek

Rüyada sevgilinin annesini ölmüş görmek, annesini halen hayatta olmasına rağmen rüyada ölü bir şekilde görmek kişinin bir iyilik göreceğine ya da mutluluk haberleri alacağına işaret eder. Rüya sahibini çok yakından ilgilendirecek bir takım olaylar yaşanacağına, arkadaşlıkların güven içinde uzun süreler devam edeceğine, sevilen kişilere değer vermek, kişinin eşine yapacağı sürprizler gibi farklı manalara gelir. Evli çiftler için bu rüya ufak tatsızlıklara ve tartışmalara işaret eder.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (3)

Selma elibol

Sevgilimin babası beni alıp bir yere götürdü gittiğimiz yer cafe gibi ama kalabalığa değilde dışarda oturttu.sandalye istedi önce 5sandalye sonra masa geldi.sandalye fazla dedim garsona olsun belki yet kalmaz yanınıza birileri gelebilir dedi.babası ne konuşacaksın benimle deyince unuttum dedim gözlerim dolu.sevda böyledir unutturur dedi sonrada üzülme sabret tmmi dedi hadi seni otobüse bindireyim dedi birlikte çıktık ama yolda kaybettim babasını aradım yok.üç defa oldu sürekli babasını ve iki kerede anla ve annesini gördüm gerçekte tanımıyorum

Şerife Gönül

Rüyamda erkek arkadaşımın yani sevgilimin ailesi bize tanışmaya gelmişler

Can adali

Rüyamda sevgilimi n kuzeni ölmüş ve bana mesaj atarak diyordu bir uyuşturucu maddeden olduğunu söylüyor dünya pek anlamam veremedim sigara içip durdum ondan sonra uyandığımda ruya olduğunu anladım gerçek gibiydi