Rüyada Sinemaya Gitmek

Rüyada sinemaya gitmek kişinin faydasız işlerle uğraştığına, zamanını israf ettiğine, hayırsız ve helal olmayan kazanca işaret eder. Bazılarına göre bu rüya, rüya sahibinin bugünlerde yaptığı yatırımlardan büyük kar elde edeceğine, ticaretle meşgulse önünün açılacağına, kariyer hayatında çok büyük işler yaparak terfi almaya delalet eder. Ayrıca bu rüya kişinin duygusal ilişkilerinde başarılı olacağına, mutluluğun kapıda olduğuna, sosyal hayatında eğlenceli şeyler yapacağına, hayatına renk katacak gelişmeler olacağına işaret eder.

Rüyada Sinema İzlediğini Görmek

Rüyada sinema izlediğini görmek kişinin bu günlerde çevresindekilere dikkat etmesi gerektiğine, kötü huylu ve kendisini kandırmak isteyen, arkasından iş çeviren bazı kişilerin yakınlarında olduğuna tabir edilir. Bazen de bu rüya kişinin hayatında her şeyin güzelleşmeye başlayacağına, mutlu günlerin yakın olduğuna, önemli başarılar elde edileceğine, maddi gelirin artacağına, rüya sahibini bekleyen tasasız ve refah dolu günlere, zorluk ve engellerin artık hayatında olmayacağına delalet eder.

Rüyada Sinema Salonu Görmek

Rüyada sinema salonu görmek kişinin arkasından yapılan dedikoduları duyarak çok üzüleceğine, haksız yoldan elde edilmiş kazanca,  rüya sahibinin vaktini boşa harcayıp faydasız işlerle meşgul olduğuna da yorulur.

Rüyada Sinemada Kalabalık Görmek

Rüyada sinemada kalabalık görmek kişinin yakın zamanda büyük bir kalabalığa gireceğine, sevdikleri ile zaman geçireceğine delalet eder. Rüyadaki bu kalabalık hayırlıdır ve bazen de düğün, nikah veya nişan gibi duygusal ilişkilerin bağlandığı özel günlere işaret eder. Rüya sahibi bu günlerde mutlu olacak veya kendisini sevindirecek, yüzünü güldürecek haberler alacağına da yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın