Rüyada Sevdiğin Birini Görmek

Rüyada sevdiğin birini görmek kişinin uzun zamandır beraber olduğu, güzel zamanlar geçirdiği bir kişi ile evleneceğine işaret eder. Bazen de bu rüya kişinin sevdiği bir kimse ile ilgili alacağı güzel ve sevindirici bir habere, müjdeye delalet eder. Bazılarına göre bu rüya duygusal ilişkilerdeki sorunlar çözüleceğine, ilişkin her geçen gün daha ciddi bir boyut kazanacağına, kişinin hayallerindeki aşka kavuşacağına, hem çok sevip hem sevileceğine işaret eder. Ayrıca rüyada sevdiğin birini görmek evli kimseler için çocuk sahibi olmaya, hayal edilen hayat şartlarına kavuşmaya, mutlu ve huzur dolu bir döneme işaret eder. Çiftlerin bahtının açık olacağı, şansın yaver gideceği, her kapının açılacağı güzel ve rüya sahibini mutlu edecek bir döneme yorulur.

Rüyada Sevdiği Kişiyi Ağlarken Görmek

Rüyada sevdiği kişiyi ağlarken görmek kişinin sevdiği kişiyle tekrar başlayacağı ilişkiye, mesafelerin sonlanacağına, kişinin tüm sorunlarının ve hasretinin sonlanacağına delalet eder.

Rüyada Sevdiği Kişiyi Öpmek

Rüyada sevdiği kişiyi öpmek, öpülen kişiden kısa zaman içinde güzel ve sevindirici bir haber alınacağına, bu haberin rüya sahibini tüm problemlerden kurtaracağına işaret eder. Bazen de bu rüya kişinin rüyada öptüğü kişiyle ansızın karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Sevdiği Kişiyi Başkasıyla Görmek

Rüyada sevdiği kişiyi başkasıyla görmek kıskanç kişiliğine delalet eder. Rüya sahibinin sevdiğini sürekli takip eden, kuşkucu ve şüpheci kişiliğine işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Zülfü Sağıroğlu

Slm sevdiğim biri kısa bi zaman önce tanıştım,ve çok olmadı bi on gün konuştuk ve beni arkadaşların yanına davet etti ve bende gitim öyle bi rahhatımki anlatamam ve arkadaşları beni enişte adayı gördüler ,ve bende o hava girdim yani ilgimi saklamadım,ertesi gün ben istemiyorum bana çok geldi hızlı oldu felan fistan bende beyinden vurulmuşa döndüm konuşmaya çalışmak istiyom sürekli kaçıyo ve bende içim içimi yiyor ,umut vermek istemediğini söyliyo,kısaca çarpıldım yani ,ve aklımın içinde hiç gitmiyo, bu akşamda,kısa bi rüya gördüm konuşmaya çalışıyok sonrasını hatırlamıyom bunu ne amlada algılamalıyız teşekürler şimdiden hani beni illahi mutlu edecek bir cevap yollamayın neyse o olsun.iiyi günler

Mümin

Rüyamda sevdiğim birini gördüm. Ben koridor gibi bir yerdeydim. Yanımda birisi vardı. O başka bir odadaydı. Pencereden onu gördüm ama yanına gitmiyordum. Sonrasını tam hatırlamıyorum. Bu rüyam ne anlama geliyor?