Rüyada Sevdiğin Birini Görmek

Rüyada sevdiğin birini görmek kişinin uzun zamandır beraber olduğu, güzel zamanlar geçirdiği bir kişi ile evleneceğine işaret eder. Bazen de bu rüya kişinin sevdiği bir kimse ile ilgili alacağı güzel ve sevindirici bir habere, müjdeye delalet eder. Bazılarına göre bu rüya duygusal ilişkilerdeki sorunlar çözüleceğine, ilişkin her geçen gün daha ciddi bir boyut kazanacağına, kişinin hayallerindeki aşka kavuşacağına, hem çok sevip hem sevileceğine işaret eder. Ayrıca rüyada sevdiğin birini görmek evli kimseler için çocuk sahibi olmaya, hayal edilen hayat şartlarına kavuşmaya, mutlu ve huzur dolu bir döneme işaret eder. Çiftlerin bahtının açık olacağı, şansın yaver gideceği, her kapının açılacağı güzel ve rüya sahibini mutlu edecek bir döneme yorulur.

Rüyada Sevdiği Kişiyi Ağlarken Görmek

Rüyada sevdiği kişiyi ağlarken görmek kişinin sevdiği kişiyle tekrar başlayacağı ilişkiye, mesafelerin sonlanacağına, kişinin tüm sorunlarının ve hasretinin sonlanacağına delalet eder.

Rüyada Sevdiği Kişiyi Öpmek

Rüyada sevdiği kişiyi öpmek, öpülen kişiden kısa zaman içinde güzel ve sevindirici bir haber alınacağına, bu haberin rüya sahibini tüm problemlerden kurtaracağına işaret eder. Bazen de bu rüya kişinin rüyada öptüğü kişiyle ansızın karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Sevdiği Kişiyi Başkasıyla Görmek

Rüyada sevdiği kişiyi başkasıyla görmek kıskanç kişiliğine delalet eder. Rüya sahibinin sevdiğini sürekli takip eden, kuşkucu ve şüpheci kişiliğine işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın