Rüyada Ses Duymak

Rüyada ses duymak kişinin ölümünden sonra çok iyi anılacağına, arkasından rüya sahibinin anılacağı hayır işleri yapılacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin herkesin işine koşturan, insanlara yardım eden ve hayır işi yaparak yardıma muhtaç herkese kucak açan bir kişiliği olduğuna yorulur.

Rüyada Gaipten Sesler Duymak

Rüyada gaipten sesler duymak kişinin gördüğü rüyanın biçimine göre farklı bir tabirle yorumlanır. Rüya sahibinin duyduğu sesler güzel şeyler ise bu rüya hayra ve güzelliklere yorulur. Kötü sesler duyması ise kişinin hayatında bir takım sıkıntıların baş göstereceğine işaret eder.

Rüyada İnsan Sesi Duymak

Rüyada insan sesi duymak kişinin etrafında kendisini koruyan, sevip, sayan çok kişi olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin çevresindekiler tarafından sevilmesi onlardan hayır duaları alacağına, her işinin yolunda gideceğine, başına gelecek her kötülükten bu dualar sayesinde kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada Yüksek Sesler Duymak

Rüyada yüksek sesler duymak kişinin duyacağı güzel sözlere işaret eder. Rüyayı gören kişinin sevecen bir kişiliği olması sonucu etrafındaki insanlardan, yakın arkadaşlarından, akrabaları ve sevdiklerinden kendisini öven, yere göğe sığdıramayan sözler duyacağına, kişinin çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Garip Sesler Duymak

Rüyada garip veya anlamsız sesler duymak kişinin işiteceği manasız, gerçeğe dayanmayan, yalan yanlış sözler duyacağına, bu durumu fark etmeyip çevresindekilere inanacağına büyük bir yanılgıya düşeceğine delalet eder. Kişinin aslı olmayan sözlere dikkat etmesi gerekmektedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın