Rüyada Sela Okunduğunu Duymak

Rüyada sela okunduğunu duymak hayra yorulur ve kişinin ömrü boyunca maneviyatının yüksek olacağına, iş hayatında başarılarının her geçen gün artacağına ve sonunda istediği pozisyona geleceğine, terfi alacağına, büyük başarılara imza atacağına işaret eder. Bu rüya kişinin saygınlık göreceği, takdir alacağı ortamlarda bulunacağına delalet eder. Bazen de bu rüya kişinin alacağı güzel ve müjdeli haberlere, bu günlerde şansının bol olacağına ve kısmetinin artacağına işaret eder.

Rüyada Ezan Okunduğunu Duymak

Rüyada ezan okunduğunu duymak her daim hayra yorulur. Rüya sahibinin ticari hayatında iyi işler başaracağına, hayal ettiği işe kavuşacağına, devlet kapsamında bir işte çalışıyorsa yükseleceğine, terfi alacağına ve sözünü geçireceği pozisyonlarda çalışacağına delalet eder. Bazı alimlere göre rüyada ezan okunduğunu duymak kişinin kalan hayatında maneviyatından kopmadan yaşayacağına ve Allah katında güzel işler yapacağına işaret eder.

Rüyada Sela Okuyan Birini Görmek

Rüyada sela okuyan birini görmek kişinin ahret hayatının güzelliklerle dolu olacağına, kalbinin güzelliğinin cennetle ödüllendirileceğine, rüyada sela veren kişi temiz yüzlü biriyse sevindirici ve yüzü güldüren müjdelere, kısmetlerin açılacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlığa kavuşmaya, borçların ödenmesine, bolluk ve bereketin rüya sahibinin evine hakim olacağına delalet eder. Çoğu zaman bu rüya kişinin tüm sorunlarının çözüleceğine ve bu güne kadar ettiği tüm duaların kabul olacağına ve çok mutlu olacağına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın