Rüyada Saz Çalmak

Rüyada saz çalmak rüya sahibinin arkasından konuşan, dedikodu yapan ve yalan yanlış seyler söyleyen kötü niyetli kişilere delalet eder. Bu kimseler kişinin başarılarını, mutlu olmasını ve maddi olanaklarını kıskanan, çekemeyen kimselerdir. Bazılarına göre saz çalmak rüya sahibine nazar değeceğine, çevresindekiler tarafından çok kıskanıldığına işaret eder.

Rüyada Saz Kırmak

Rüyada saz kırmak kişinin karşılaşacağı olumsuz bir takım durumların olacağına ve bu durumlar karşısında moralinin bozulacağına işaret eder. Bazılarına göre bu rüya, rüya sahibinin stresli, kaygılı ve endişeli günlerinin yakın olduğuna ve bir süre bu durumların devam edeceğine tabir edilir.

Rüyada Saz Almak

Rüyada saz almak kişinin çevresindeki birinden, sevdiklerinden ya da bir akrabasından fayda göreceğine, elinden tutacağına ve kişiyi içinde bulunduğu zor günlerden çıkaracağına işaret eder. Bazı alimlere göre bu rüya kişiyi bekleyen hayırlı ve güzel günlere, rahat ve refah bir hayat yaşamaya, zorlukların hayatından çıkıp yerini kolaylıklara bırakacağına delalet eder.

Rüyada Saz Hediye Almak

Rüyada saz hediye almak kişi haksızlığa tahammülü olmayan, yalan hoşlanmayan, ikiyüzlü ve fırsatçı kişilerle anlaşmayan, bir araya gelmeyen bir karakteri olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin ailesi için hayırlı, iyi huylu ve ahlaklı bir kimse olduğuna delalet eder. Bu kişinin doğru yolda gideceğine, helal olmayan hiçbir işle meşgul olmayacağına, çevresindekilerin de elinden tutarak doğru yol için uyaracağına, maneviyatı güçlü kimseye işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın