Rüyada Sarışın Kadın Görmek

Rüyada sarışın kadın görmek sağlığı iyi olmayan bir kadına işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde hasta olan bir kadın olduğuna delalet eder. Rüyada görülen sarışın kadın tanıdık bir kimse ise bu kişinin kısa süreli bir hastalığa sahip olacağına eğer tanıdık biri değil ise rüya sahibinin yakın zamanda sağlığının bozulacağına işarete eder. Rüyada sarışın bir kadın ile konuşmak kişinin kısa süre içinde bir hastanın ziyaretinde bulunacağına, sarışın bir kadından bir şeyler aldığını görmek ise kişinin faydasız ilim ile meşgul olduğuna delalet eder. Rüyada sarışın bir kadına bir şey verdiğini görmek ise rüya sahibinin çevresindekilere faydasız ve boş bilgiler vereceğine işaret eder.

Rüyada Sarışın Kadının Saç Renginin Değiştiğini Görmek

Rüyada sarışın bir kadının aniden saçlarının siyaha dönmesi ise kişinin yaşadığı büyük sıkıntılardan sonra rahatlayacağı bir süreç olacağına, her sorunun çözümlerinin ardı sıra geleceğine ve rahat bir nefes alınacak, ferah bir dönem yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Sarışın Birini Görmek

Rüyada sarışın birini görmek kişinin birçok hayalinin olduğuna, bazılarının gerçekleşmesinin zor olmasına rağmen kişinin vazgeçmediğine işaret eder. Rüyada sarışın bir gençle evlenmek rüya sahibinin her daim hayalini kurduğu kişi ile hayatını birleştireceğine ancak bu kişinin beklentilerini karşılamayacağına delalet eder. Rüyada yaşlı bir sarışın görmek ise kişinin faydasız işlerle meşgul olduğuna, iş hayatında oldukça verimsiz bir dönem geçireceğine işaret eder.

Rüyada Sarı Renk Görmek

Rüyada sarı renk görmek hastalığı simgeler. Bazı alimlere göre rüyada sarı renkte görülen her şey hastalığa yorulur. Bazen de sarı renk altını ve mal, mülk edinmeyi simgeler.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın