Rüyada Sarı Gül Görmek

Rüyada sarı gül görmek hayra yorulur ve kişinin doğru yolda ilerlediğine delalet eder. Rüya sahibinin hayırlı bir kişi ile evli olduğuna işaret eder. Bazen de bu rüya hastalığa yorulur ve kişinin sağlığı ile ilgili uzun bir müddet sorunlar yaşayacağına ancak sonunun güzel biteceğine delalet eder. Rüyada bir demet halinde sarı gül görmek kişinin başına gelecek olaylar için üzüntü ve endişe duyacağına tabir edilir. Rüyada sarı gül kokladığını görmek ise kişinin sosyal hayatındaki problemlere ve helal olmayan yoldan gelen mala işaret eder.

Rüyada Sarı Gül Toplamak

Rüyada sarı gül koklamak, rüya sahibi bekar ise kendisi için hayırlı, güzel ve hep hayalini kurduğu kişiyle karşılaşacağına sonunda bu durumun evlilikle sonuçlanacağına, evli çiftler için ise bu rüya hanedeki sorunlar yakın bir zamanda çözüme kavuşacağına ve aile bireylerinin eski mutlu günlerine döneceklerine işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin maddi anlamda oldukça sıkıntılı bir süreçten geçeceğine ve üstesinden gelmekte zorlanacağına işaret eder.

Rüyada Sarı Gül Hediye Etmek

Rüyada sarı gül hediye etmek kişinin uzun zamandır göremediği sevdiği bir kişiyle ya da arkadaşı ile görüşeceğine ve ona ikramda bulunacağına delalet eder. Bazen de bu rüya, rüyada sarı gül hediye edilen kişinin bazı sağlık sorunları yaşayacağına ve hatta hastanede bir müddet zaman geçirmek zorunda bile kalabileceğine işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin ruh eşini bulacağına, hayırlı bir evlilik yapacağına ve bu kişi ile uzun ve mutlu bir evlilik gerçekleştireceğine delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Fulya yucel

Arkadaşım tarafından biyere çağırılıyorum ve gittiğimde 1 haftalığına aynı şehirde olamadığımız sevgilim süpriz olarak gelmiş oluyor ve saç modelini değiştir elindr sarı bi gül var arkasında saklıyordu direk şaşırıp sıkı sıkı sarıldım sonra uyandım süpriz yapılıp gelmesi sarı gül alması ne anlama geliyor acaba teşekkürler 🙂