Rüyada Sevdiğinin Öldüğünü Görmek

Rüyada sevdiğinin öldüğünü görmek; sevdiği kişiye aşırı bağlı kişilerin kaybetme kaygısı ile değerlendirilir. Gerçek hayatta tutkuyla sevilen birinin rüyada öldüğünün görülmesi; kişinin tamamen sevgilisine odaklanması neticesi ile evhamlı düşüncelere sevk olmasına yorulur.
Rüyada sevdiğinin öldüğünü görmek; sevilen kişinin sağlık ve esenlik içerisinde uzun bir ömür süreceğine delalet eder. “Rüyada ölü diriyi getirir” diyen rüya âlimlerinin yorumlarına göre rüyada sevdiğiniz birinin öldüğünü görmüşseniz hiç kaygılanmayın, tez vakitte onu göreceksinizdir.

Rüyada Sevdiğinin Kaza Geçirdiğini Görmek

Rüyada sevgilinizin, sevdiğiniz değer verdiğiniz birinin kaza geçirdiğini, yaralandığını, hastaneye kaldırıldığını görmeniz (detayların anlamlarına da bakılması daha doğru tespitler yapılabilmesini sağlayacağından) ikili ilişkilerde değişiklikler olacağına yorumlanır. Bu değişiklikler ayrılık, yolculuk, kişinin hastalanması, nadiren de gerçekten kazaya uğrayacağı şeklinde olabilecektir.

Rüyada Eski Sevdiğinin Öldüğünü Görmek

Bilinçaltına yerleşmiş eski sevgili rüyada görülüyor ise bitmemiş bazı şeyler, kapanmamış sayfalar var demektir; rüyada eski sevgilinin öldüğünü görmek bazen sorulamayan, cevap alınamayan sorulara, bazen de özlemlere, ihtiraslı aşklara işaret eder.

Rüyada Sevdiğini Öldürdüğünü Görmek

Rüyada sevgiliyi, sevdiğini öldürmek; büyük bir aşkın simgesidir ve birlikte uzun bir ömür yaşanacağına işaret eder. Bazı tabircilere göre; kişi sevdiğini öldürdüğü için üzülüyor ise kısa süre sonra bütün keyifsizliğinden kurtulacak ve sevdiği ile uzun metrajlı bir evlilik yaşayacaktır ancak kişi rüyada sevdiğini öldürdüğüne üzülmüyor, bilakis seviniyor ise yaşantısında bazı dertler baş gösterecektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın