Rüyada Sevgili Tarafından Aldatılmak

Rüyada sevgili tarafından aldatılmak; kişinin bedbaht olmasına neden olan sorunları olduğuna ve varlığı belli birisine olan güvensizliğine göstergedir. Kişi eğer yalnız ise rüyada belirsiz bir sevgili tarafından aldatılması takıntıları yüzünden bağlanamama kaygısını simgeler.
Rüyada sevgili tarafından aldatılmak; genellikle ilişkilerinde güven sorunu yaşayan kişilerin gördüğü rüyalar arasındadır. Sevgilisi ile açıkça konuşmak yerine kuruntular içerisinde kendisini yiyip bitiren kişi olacakları bilememenin derin kaygısı içerisinde haksız düşüncelerden kendisini alamamaktadır şeklinde karakterize edilir.

Rüyada Sevgiliyi Aldatmak

Rüyada sevgiliyi aldatmak; bazı yorumlara göre kişinin büyük bir günah işlediğine veya işleyeceğine, birisinin bedduasını alacağına işaret eder. Bazı tabircilere göre de inançların sarsılmasına, sorumsuzluğa ve düşüncesiz davranmaya yorumlanabilecek rüyadır.

Rüyada Eşi Tarafından Aldatılmak

Kişinin eşi tarafından aldatıldığını rüyasında görmesi; aile içi güven ortamının sarsılmasına ve huzursuzluğa yorumlanır, bazen bu rüyalar gerçekte de benzer şekilde çıkabilir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada eş tarafından aldatılmak; şansa, bolluğa, sıkıntılardan ferahlığa işaret sayılır.
Rüyada Patronu Tarafından Aldatılmak
Kişinin çalıştığı işinde üstü, amiri veya patronu tarafından aldatıldığını, hile ile kişinin hakkını yediğini görmesi işte memnuniyetsizlik verici gidişata ve kişinin yakında o işinden ayrılacağına yorumlanır.

Rüyada Arkadaşı Tarafından Aldatılmak

Rüyada bir arkadaşının iyi niyeti suiistimal ederek kendisini aldattığını, hile ile zor duruma düşürdüğünü görmesi gerçekte de etrafındaki kimi insanların hiç de dost olmadığına temkinli olunmaya işaret olduğuna kanaat getirilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın