Rüyada Serum Görmek

Rüyada serum görmek gerçek hayatta olduğu üzere hastalığı çağrıştırır. Rüyayı gören insanın maneviyatında hassas bir dönemine işaret eden rüya kişinin çok üzüntü yaşayıp ruhen darlığına ancak hasar gören ruhunun yakında feraha ulaşacağına yorumlanır. Rüyada görülen serum bir başkası ile ilgili bir yerde ise sağlığı bozulan birinden iyi haber alınacağına açıklanır.
Rüyada serum görmek hastalıktan, hastalanmaktan, ailesine gelecek herhangi bir beladan duyulan tedirginliğe de yorulur. Rüyada görülen serum, şeffaf, normal renginde ise her şey yoluna girecek ve düzen bozulmayacaktır fakat bulanık olması belirsiz bir döneme, çok koyu renkli olması ise kasvetli günlere işaret sayılır.

Rüyada Serum Taktığını Görmek

Rüyada hasta olan birisine serum taktığını görmek; hanesinde, yakınlarında aciz düşmüş, kimsesi olmayan birine yardım edileceğine, makbule geçecek bir desteğe, sevap kazanılacağına tabir edilir. Rüyasında kendisi için serum taktığını görmek ise kişinin manevi gücünün yerinde olduğuna kudretinin artacağına yorulur.

Rüyada Serum Aldığını Görmek

Rüyada alınan serum hastalığından, problemlerinden sıyrılıp güzel, aydınlık günlere, hem fiziki hem de ruhi anlamda güçlü olunacağına, kötü geçen bir yıla veda edileceğine yorumlanır. Bu rüya bazen de çok güçlü tanıdıklar yardımı ile üzerinizdeki ağır yüklerin hafifletileceğine tabir edilir.

Rüyada Akmayan Serum Görmek

Rüyasında hasta yatağında yattığını serum bağlanmış olduğunu fakat serumun akmadığını, kendinizin veya başkalarının müdahale etmediğini ya da edemediğini görmek; dertlerinizin bir süre sizi zorlayacağına, durağan geçecek bir yıla yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın