Rüyada Sarma Görmek

Rüyada sarma görmek; duruma göre farklı yorumlanabilir bir konudur. Rüya literatüründe sarma; gizli bir şeyi sarıp sarmalamak, bir dedikoduyu, fenalığı örtbas etmek ya da göz yummak anlamlarına işaret eder. Bazen de bu rüya kişiye yeni bir iş teklifi veya evlilik kısmetidir.
Rüyada sarma görmek; gizli saklı işlere, sürpriz olaylara, beklenmedik misafire, düzenli ve planlı bir harekete ya da merakla beklenen bir kısmete yorumlanır. Rüyada görülen sarma henüz pişmemiş ve yapraklar hala yeşil ise murada erişileceğine, pişmiş ise bitmiş, saklanan bir olaya karşılık gelir.

Rüyada Sarma Sarmak

Rüyasında sarma sardığını ve düzgün, güzel bir şekilde dizdiğini gören kişi; becerisi ve kabiliyetleri ile öne çıkacak, bulunduğu sosyal konumunda yükselecek, değer ve kıymeti bilinecek maharetleri ile ün salacak olan kimsedir. Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyada sarma sarmak; sır saklayan güvenilir bir insana işaret eder.

Rüyada Sarma Dağıtmak

Düşünceli, eli açık, iyiliksever kişinin çevresi ile sıkı fıkı olan sosyal ilişkilerine işaret sayılan bir rüyadır. Rüyada sarma dağıtmak; bir şenliğe, davete, misafire de yorulur.

Rüyada Sarma Yemek

Bol kazanç sağlanacak işlere, mala mülke, sağlığa, ailenin neşesine yorumlanabileceği gibi, birilerinin sırlarını paylaşmak olarak da nitelendirilir.

Rüyada Lahana Sarma Görmek

Lahana beyaz veya koyu yeşil iki ayrı tür olduğu için rengi ile değerlendirilir. Rüyada görülen beyaz lahana ise çok güzel gelişmelere, şerden uzak olmaya, dileklerinin kabulüne işarettir. Rüyada görülen yeşil lahana sarma ise yeni bir işe veya evlilik ile ilgili bir kısmete tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın