Rüyada Sarımsak Soymak

Rüyada sarımsak soymak; sağlıklı ve afiyette olmaya yorumlanır. Rüyasında sarımsak soyduğunu gören kişi varsa kendi hastalığına şifa bulur, hastası varsa iyileşir. Tatsızlık, uğursuzluk ve nasipsizliğin yok edileceği bir aşamaya geçileceğini müjdeleyen rüya bereketli günlere işarettir.
Rüyada sarımsak soymak, düşünceli ve hassas karakteri ile herkesin yardımına koşan, sağlığı için çabalayan sadık bir eşe, mutlu bir yuvaya tabir edilir. Bazı olumsuz tabirlere göre de ağız tadının kaçacağı kötülüklerden nasibini almak, sıkıntılı günler yaşamak anlamlarına gelen hayırsız bir rüyadır.

Rüyada Sarımsak Görmek

Rüyada görülen sarımsak hayra yorulmadığı gibi haram ve haksız mala, ahmak kimselerin dedikodu ve iftiralarına işaret eder. Rüyada görülen sarımsak; sert sözler ile eleştiren, acı laflar eden ancak iyi niyetli bir arkadaşa yorumlanır. Yemeğe sarımsak katan insanın hanesinde sağlık, neşe olacak diye tabir edilir ancak sarımsak kişinin hakkında dedikodu yapılmasına da yorumlanır.

Rüyada Pişmiş Sarımsak Görmek

Rüyada pişmiş sarımsak görmek; bazı İslami rüya tabircilerine göre; kötü yoldan dönmeye, Allah’a iman edip tövbeler etmeye uyarı olarak da değerlendirilir.

Rüyada Sarımsak Yemek

Rüyasında sarımsak yediğini gören kişi mücadele verdiği bitmek bilmez sorunlarından kurtulacak, güzel bir devreye başlayacaktır. Rüyada sarımsak yemek maddi çıkarlarınızın olumlu bir dönem girdiğine ve borç dertlerinizden uzaklaşacağınıza yorulur. Bazı rüya tabircileri de tam tersine yorumlayarak sarımsak yemenin ağlamaya sebep olacağını, yendiği miktar nispetinde üzüntüye karşılık geleceğini belirtir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!