Rüyada Poşet Görmek

Rüyada poşet görmek birkaç farklı şekilde tabir edilir. Bunlardan biri, rüya sahibinin mizacıyla ilgilidir ve bu kişi gerekli gereksiz konuşmayı sevmeyen bir kimsedir. Sükûnet içinde yaşayan, kavgalara gürültülere dâhil olmayan, ketum ve dedikodudan uzak duran sakin bir tabiatı ifade eder.
Rüyada poşet görmek kişinin tedbirli bir hayat sürerek israftan kaçınacağına ve hem kendi hayatını hem de ailesinin hayatını düşünerek yaşayacağına işarettir. Bu kişi hiçbir zaman büyük borçların altına girmeyecek ve maddi olarak çok bolluk içinde olmasa da kimseye müdana etmeden ömrünü tamamlayacaktır.
Bu rüya bezen de saklanan sırlara delalettir. Kişi sakladığı sırları, hiçbir zaman kimseyle paylaşmaz.

Rüyada Poşet Taşımak

Rüyada poşet taşımak rüya sahibinin iç dünyasını anlatır. İç dünyasındaki hedefler, amaçlar, hayaller ile meşgul olan bir zihin yapısı olduğu manasına gelir.
Rüya sahibi içi dolu bir poşeti taşıyorsa, bu onun zorluklarla mücadele etme kabiliyetinin çok olduğu şeklinde tabir edilir. Kızgınlığını, öfkesini dizginleyebildiği için hiçbir zaman büyük hadiselerin içine düşmez.
Rüyada taşınan poşetin içi boş ise rüya sahibi kendisini henüz tanıyamamış ve yeteneklerinin fakına varamamıştır. Boş poşet taşımak bu yeteneklerin ve becerilerin farkına varmadan harcanan zamana işarettir.

Rüyada Poşet Aramak

Rüyada poşet aramak rüya sahibinin geçim sıkıntısına delalettir. Bu sıkıntılardan kurtulmak için başvurduğu yollar ve aradığı çözümler vardır. Bu yollar başka bir iş aramak olabileceği gibi, ek gelir sağlayacak imkânları araştırmak da olabilir. Sıkıntılı başka bir hal mevcutsa, rüya sahibi bu halden çıkacak bir plan yapmaktadır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Fatoş

Rüyamda mavi poşet içerisinden beyaz poşet çıkardım. Bunun anlamı nedir?