Rüyada Sarı Yılan Görmek

Rüyada sarı yılan görmek, rüyayı gören kişinin etrafında bulunan güçlü ve hain bir düşmana delalet eder. Rüya sahibinin etrafında bulunana art niyetli, kötü, kem gözlü, sözü ile iş bitiren, çevresi geniş olan bir düşmanının bulunduğuna ve de bu kimseden gelecek olan şerre ya da zarara uğratılmaya delalet eder. Rüyada sarı yılan uğursuzluk olarak yorumlanır.

Rüyada Sarı Yılan Öldürdüğünü Görmek

Rüyada sarı yılan öldürdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin etrafında bulunana ve ona zarar vermek için her daim fırsat kovalayan, hilekâr, düzenbaz, art niyetli bir kimsenin olduğuna, bu kişinin güçlü ve çevresi geniş olduğu içinde tehlikeli olduğuna yorumlanıp, bu kişiden kurtulmaya delalet eder.

Rüyada Sarı Yılanın Soktuğunu Görmek

Rüyada sarı yılanın soktuğunu görmek, rüyayı gören kişinin sevdiklerine ya da yakınlarına karşı kırıcı davranışlarda bulunacağına, bir öfke hali ile onları sözleri ve davranışları ile üzeceğine delalet eder. Rüya sahibinin moralinin bozulmasına ve sinirlenmesine de delalet eder.

Rüyada Sarı Yılanın Kovaladığını Görmek

Rüyada sarı yılanın kovaladığını görmek, rüyayı gören kişinin etrafında bulunan güçlü düşmanının onun işine ya da aile huzuruna vereceği zarara delalet eder. Rüyayı gören kişinin düşmanının fırsat kolladığı işte açık vererek onun bu fırsatı değerlendirmesine sebep olacağına ve bu durum sonucunda da zarar göreceğine delalet eder. Rüyada sarı yılan kovalaması aynı zamanda işte rakibinin onu zor duruma sokacağına tabir edilir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!