Rüyada Sarı Kuş Görmek

Rüyada sarı kuş görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda bir hastalık ile karşılaşabileceğine delalet eder. Rüyada sarı kuş görmek genel olarak hayırlı olarak yorumlanmıyor. Rüyada sarı kuş görmek hastalığa delalet ettiği gibi aynı zamanda kötü bir haber almaya, işlerin bozulmasına, para kaybetmeye, borcun git gide artmasına fakat ödenemeyerek sıkıntı yaşamaya delalet eder.  Rüyada sarı kuş ayrıca sevdiği ile ayrılık yaşamak, hasret çekmek, psikolojik olarak üzüntü yaşamaya ve yıpranmaya delalet eder.

Rüyada Sarı Kuşun Öldüğünü Görmek

Rüyada sarı kuşun öldüğünü görmek, rüyayı gören kişiyi derinden sarsacak olan bir habere delalet eder. Aynı zamanda bazı âlimlere gören rüyayı gören kişinin uzun süredir sonuçlanması gereken bir şeyin sonunda düzene girerek çözümleneceğine, yarım olan işlerin çözümleneceğine tabir olur. Sıkıntı veren bir durumdan kurtularak feraha ereceğine delalet eder.

Rüyada Sarı Kuşu Beslediğini Görmek

Rüyada sarı kuşu beslediğini görmek, rüyayı gören kişinin sağlığına zarar veren bir alışkanlığından vazgeçmesi gerektiği halde vazgeçemediğine, rüya sahibinin yardım alması gerektiğine delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin geri dönüşü olmayan bir yolla gireceğine de tabir olunur.

Rüyada Kuş Görmek

Rüyada kuş görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda haber alacağına delalet eder. Rüyada görülen kuşun rengine göre haberin iyi ya da kötü olduğuna yorum yapılır. Uzaktan gelecek haber olarak tabir olunmasının yanı sıra kuşun türüne ya da durumuna göre de yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Hatice

Rüyada bıldırcın gördüm. İki tane yavrusu vardı.