Rüyada Saçında Bit Görmek

Rüyada saçında bit görmek, rüyayı gören kişinin dedikodusunun yapıldığına delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibin her geçen gün sorunluluklarının arttığına ve yükünün ağırlaştıran kimselerin etrafında olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin iş yaşamı var ise bu konuda da bazı sıkıntılı durumlar yaşayacağına tabir olunur

Rüyada Bit Görmek

Rüyada bit görmek, rüyayı gören kişinin iş anlamında oldukça şanslı bir döneme gireceğine, eline geçecek olan yüklü miktardaki paraya delalet eder.  Rüya sahibinin hayallerine kavuşacak olmasına delalet ettiği gibi bazı âlimlere göre ise rüya sahibinin dara düşeceğine yüklü miktarda borcun içine gireceğine ve bu sebep ile kederleneceğine delalet eder.

Rüyada Bit Öldürdüğünü Görmek

Rüyada bit öldürdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda bir malın satılması sebebi ile ya da bir borcun geri ödenmesi ile maddi anlamda rahatlayacak olmasına delalet eder. Rüyada bit öldürmek rüyayı gören kişinin maddi anlamda rahatta kavuşacak olmasına tabir olunur. Aynı zamanda ailesinde huzurun yerleşecek olmasına da tabir olunur.

Rüyada Başkasının Saçında Bit Olduğunu Görmek

Rüyada başkasının saçında bit olduğunu görmek, rüyayı gören kimse saçında bit olduğunu gördüğü kişiyi tanıyor ise rüya sahibinin bu kişiden büyük bir fayda ve menfaat göreceğine delalet eder. Rüya sahibi kafasında bit olduğunu gördüğü kişiyi tanımıyor ise, rüya sahibinin çok büyük iş fırsatı bulacağına fakat bir anda bu fırsatı kaçıracağına delalet eder.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (2)

Gülseren dinç

Rüyamda ölmüş babaannem saçımı tararken 2 tane bit düştü anlamı nedir

Yasin Rehimov

Röyada qızımın sacında cox dəşətli bir birinə yapışan sanki hörümçək toru kimi bir birinə yapışan bit gördüm anlamını söyləyə bilərsinizmi?