Rüyada Saat Takmak

Rüyada Saat takmak, rüyayı gören kişinin aşırı düzenli bikrimse olduğuna, her işinde dakik olmaya özen gösterdiğine, dağınıklığa ve bekletilmeye tahammül edemediğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin aile yaşandığının, işinin ve çevresinde olan kişilerin her daim ayrı bir yerinin olduğuna, herkese zaman ayırabilmek için ise planlı ve programlı bir yaşam sürdürdüğüne tabir ediliyor.

Rüyada Kola Saat Taktığını Görmek

Rüyada kola saat taktığını görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında her daim dakik davrandığına, alınacak olan kararlar için önceden düşündüğüne ve zamanında kararları alarak başarı kazandığına delalet edip, bu titiz çalışması sayesinde hiçbir fırsatı da kaçırmadığına tabir olunur.

Rüyada Altın Saat Taktığını Görmek

Rüyada altın saat taktığını görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatına tabir edilir. İş yaşamında başarılı olacağına, arzu ettiği makam ya da mevkie geleceğine, kariyer sahibi olabilmek için titiz çalışmalar yapıp, hiçbir zaman bu günün işini yarına bırakmadığına delalet eder. Rüya sahibinin bu meziyetleri sayesinde kariyer hedefinin tamamlayabileceğine tabir olunur.

Rüyada Gümüş Saat Taktığını Görmek

Rüyada gümüş saat taktığını görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında rekabetten kaçınmadığına fakat her daim hakkı olanı hak sahibine verdiğine delalet eder. Rüya sahibinin bu adil tavırları ve titizliği sayesinde özellikle ticari hayatında oldukça başarılı olacağına, bol ve bereketli kazançlar elde edeceğine, her daim kazancına kazanç ekleyerek, rahat bir yaşam süreceğine delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!